„Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym”. Bezpłatne warsztaty w Galerii “Twierdza”

0
674

Warsztaty “Bezpieczne Dziecko w Centrum Handlowym” skierowane są do dzieci w wieku 5 – 6 lat. Ich głównym celem jest podniesienie świadomości u dzieci w temacie bezpieczeństwa podczas robienia zakupów w Centrum Handlowym oraz przekazanie wiedzy i zasad, które pomogą im zachować się właściwie w sytuacji zagubienia.

Dzieci w towarzystwie opiekunów oraz ochrony obiektu są oprowadzane po Galerii Twierdza. Podczas tej wycieczki dowiadują się m.in jak prawidłowo zachować się w sytuacji zagubienia w centrum handlowym, podczas alarmu pożarowego, jak odnaleźć drogę ewakuacyjną. Dodatkową atrakcją jest poznanie tajników pracy ochroniarza: obsługa krótkofalówek, wizyta w pomieszczenie monitoringu oraz samodzielne operowanie systemem monitorowania.

Galeria Handlowa jest miejscem, które codziennie odwiedzają tysiące ludzi, zatem bezpieczeństwo jest  jednym z naszych priorytetów. Staramy się pełnić aktywną rolę w edukowaniu dzieci i rodziców właśnie w tym zakresie, gdyż nie jest tylko kwestia zakupów, ale też świadomego poruszania się po dużej przestrzeni obiektów handlowych” – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Centrum Handlowego Twierdza w Zamościu.

Warsztaty odbywają się przy współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu.

Zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach grupy zorganizowane z przedszkoli, zapisy odbywają się pod numerem telefonu 885 981 442. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.

tekst, zdjęcia: Galeria “Twierdza” Zamość

181108 gt bezpieczenstwo 21 „Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym”. Bezpłatne warsztaty w Galerii "Twierdza" 181108 gt bezpieczenstwo 35 „Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym”. Bezpłatne warsztaty w Galerii "Twierdza" 181108 gt bezpieczenstwo 15 „Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym”. Bezpłatne warsztaty w Galerii "Twierdza" 181108 gt bezpieczenstwo 50 „Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym”. Bezpłatne warsztaty w Galerii "Twierdza" 181108 gt bezpieczenstwo 9 „Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym”. Bezpłatne warsztaty w Galerii "Twierdza" 181108 gt bezpieczenstwo 34 „Bezpiecznie Dziecko w Centrum Handlowym”. Bezpłatne warsztaty w Galerii "Twierdza"

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments