Potrzebujesz okularów progresywnych? W Okularium dostaniesz do nich oprawę Oxys w prezencie!

0
1332
- reklama-

Potrzebujesz okularów progresywnych? W Okularium dostaniesz do nich oprawę Oxys w prezencie!

Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje dwóch par okularów, ten artykuł jest dla Ciebie. Przeczytaj i dowiedz się, co powinieneś wiedzieć o okularach na każdą odległość. Doradcy Klienta z salonów optycznych Okularium ogłaszają – progresy to wygoda, której nie trzeba się obawiać!

szkla progresywne Potrzebujesz okularów progresywnych? W Okularium dostaniesz do nich oprawę Oxys w prezencie!

  1. Okulary progresywne, czyli szkła na każdą odległość

Szkła progresywne to najbardziej zaawansowane rozwiązanie optyczne dla Twoich oczu. Dzięki temu, że posiadają kilka obszarów korekcyjnych, umożliwiają wyraźne widzenie przedmiotów znajdujących się w różnych odległościach. Komfortowe widzenie na dalsze odległości jest możliwe, kiedy patrzysz przez górną część okularów. Ma to miejsce np. gdy prowadzisz samochód lub oglądasz telewizję. Obszar pośredni, to środkowa część, gdzie następuję łagodne przejście mocy od wartości do dali, do wartości do bliży. Ta część umożliwia wyraźne widzenie na pośrednie odległości, np. ekran komputera lub deska rozdzielcza podczas jazdy samochodem. Dolna część okularów to obszar, który jest przeznaczony do czytania lub oglądania przedmiotów, które znajdują się w bliskiej odległości. Dzięki takiej konstrukcji okulary progresywne łączą w sobie dwie, a nawet trzy pary okularów: do dali, do pracy przed komputerem i do bliży.

  1. Czy okulary progresywne są drogie?

Szkła progresywne są produktem wykonanym na podstawie Twoich indywidualnych parametrów optycznych. Są jak elegancki garnitur uszyty na miarę – są przeznaczone Tylko dla Ciebie. Ich cena jest uzależniona od wielu czynników: wybranej konstrukcji, szerokości pola widzenia, wykorzystanego do produkcji materiału, dodatkowych powłok nakładanych na szkła. Jeśli obawiasz się, że Twoje okulary będą nieestetycznie wyglądać ze względu na wysokie wartości korekcyjne, możesz zdecydować się na szkła, które będą lżejsze, cieńsze, bardziej płaskie. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony przeciwsłonecznej, nasz Doradca Klienta zaproponuje Ci szkła fotochromowe, które będą reagować na stopień natężenia światła. Rozwiązań jest naprawdę wiele. Okulary progresywne kosztują więcej od zwykłych okularów do chodzenia lub do czytania, ale pamiętaj, że masz tylko jedną parę okularów, czyli płacisz za jedną oprawę i za jedną parę szkieł. Bardzo często jest to kwota zbliżona do tej, jaką zapłaciłbyś za dwie oddzielne pary okularów. Tej jesieni w salonach optycznych Okularium obalamy mit, że okulary progresywne są drogie. Teraz wybierając szkła progresywne renomowanego producenta JZO, oprawkę marki Oxys otrzymasz od nas w prezencie. To dobry moment, aby zdecydować się na zaawansowane szkła do każdej odległości, które zapewnią Ci większy komfort użytkowania, niż dotychczas.

  1. A co, jeśli się nie przyzwyczaję do okularów progresywnych?

Rzetelne badanie wzroku, odpowiedni dobór oprawy i montaż szkieł według indywidualnych parametrów, to podstawy do tego, abyś dobrze się czuł w okularach progresywnych. Doradcy Klienta w salonach optycznych Okularium są profesjonalistami i swoją pracą zapewniają zachowanie poprawności tych trzech elementów. Dostaniesz także Gwarancję Adaptacji, czyli pewność, że Twoje okulary zostały wykonane w zgodzie ze sztuką optyczną i szybko nauczysz się w nich funkcjonować, doceniając komfort, jaki wynika z ich użytkowania i idealnego widzenia na każdą odległość. Jeśli jednak do miesiąca czasu nie przyzwyczaisz się do nowych okularów, w ramach Gwarancji Adaptacji będziesz mógł otrzymać okulary spełniające Twoje wymagania. Razem z Okularium nic nie tracisz – możesz tylko zyskać modne okulary i komfortowe widzenie na każdą odległość.

bezplatne badanie Potrzebujesz okularów progresywnych? W Okularium dostaniesz do nich oprawę Oxys w prezencie!

Już teraz odwiedź najbliższy salon Okularium i umów się na bezpłatne badanie wzroku. Skorzystaj z jesiennej promocji i ciesz się nowymi okularami. Pamiętaj, że ze wszystkimi szczegółami promocji oraz innymi ofertami specjalnymi zapozna Cię Doradca Klienta w salonie.

Zapraszamy!

Salon optyczny Okularium

ul. Mikołaja Reja 21

22-400 Zamość

Tel. 84 627 53 72

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments