Z ostatniej chwili: zuchwała kradzież na Rynku Wielkim!!!

13
4256
- reklama-

Tuż przed północą w sobotę 10 listopada (23:42) doszło do kradzieży na Rynku Wielkim.

Nastolatek, wg świadków chłopak w wieku ok. 15 lat, ubrany w jasną kurtkę rozbił kamieniem skarbonę ustawioną na Rynku Wielkim na wprost Ratusza i ukradł jej zawartość. Do skarbony wrzucano datki na rewitalizację Kościoła oo. Franciszkanów. W skarbonce najprawdopodobniej nie było dużo pieniędzy, gdyż regularnie ją opróżniano.

Złodziej uciekł w ulicę Ormiańską.

W tym czasie, mimo późnej godziny, na Rynku Wielkim gromadziło się sporo ludzi, głównie harcerzy. O północy harcerze i harcerki uczestniczyli w uroczystym apelu nocnym na zakończenie X Jubileuszowego Rajdu Nocnego, składali kwiaty przy tablicy upamiętniającej pobyt Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zamościu.

13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ktos

O matko pewnie najebany xd

Anonimowo

straz miejska jak zawsze skuteczna

alicja

Lodobno jest monitoring na Rynku. Skarbona stoi prawie pod drzwiami do SM. Było mnóstwo ludzi,więc jak to się stało?

Anonimowo

gratulacje dla straży miejskiej

Sławomir

Kolejna; po parku spektakularna akcja zamojskiej straży miejskiej. Bravo monitoring. Rozumiem że w tym czasie operator szukał kogoś z siku:-)

Aleksaxcga

Nie pokaleczył sie?

Lucjan Jonak

CygAN NIE PĘKAJ

Cukiereczek

Bo straż miejska woli takich 15 latków za szlugasy spisywać niż kradzieże

Swiadek

Siedzialem pod parasolkami Verony i bylem swiadkiem jak straz miejska podeszla do spokojnie siedzacego goscia z kolegami 0,5 m ode mnie /pil piwo z puszki/ale poza ogrodkiem. ja tez pilem piwo ale w ogrodku. Straznicy wlepili mu mandat 100 zl. I niech ktos powie ze straznicy nie sa bohaterami!!!. Rozgonic te formacje . U.M. zaoszczedzi a policja zajmie sie tym czym powinna.

Katol

Nie jestem za kradzieżą ale powiem tak. Bardzo dobrze, nie mają czarnuchy na odbudowę kościoła to niech nie budują. A nie rozbudowują go z rozmachem i przepychem i się dziwią że kasy nie mają.

Anonimowo
Reply to  Katol

Twój komentarz prostaku jest na poziomie tego złodzieja.
Jeżeli byś znał historie miasta i tej świątyni to trochę inaczej byś pisał.

Ja

Policja chyba jest od kradzieży a SM od kup i palenia syfu w piecach…. A poza tym to SM robiła robotę Policji bo Policja strajkowala…

ciekawy

a czemu harcerze nic nie zrobili?