UWAGA! Ulica Piłsudskiego zamknięta – nowy komunikat!

2
1434

W związku z odsłonięciem pomnika Marszałka Piłsudskiego w poniedziałek 5 listopada od godziny 9 do godziny 12.00 zamknięty będzie dla ruchu pojazdów odcinek ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do skrzyżowania z ul. Kamienną. Wcześniej planowano zamknięcie tego od odcinka już od wczesnych godzin porannych. Przed godziną 9:00 oraz po godzinie 12 mogą pojawić się utrudnienia, lecz przejezdność zostanie zachowana.

Zmienione także będą trasy komunikacji miejskiej. Do kierowców apelujemy o wyrozumiałość i stosowanie się zarówno do znaków drogowych, jak i do poleceń osób kierujących ruchem.

Organizatorzy uroczystości proszą, by wziąć pod uwagę ogromne utrudnienia w ruchu planując dojazd do pracy lub do szkoły.

Dodatkowo publikujemy komunikat dyrektora Zespołu Zamojskich Szkół Społecznych Pana Bogusława Klimczuka.

“Szanowni Państwo
W poniedziałek 5 listopada teren Koszar, na którym znajdują się Szkoły Społeczne
im. Unii Europejskiej w Zamościu będzie wyłączony z ruchu od godziny 9.00, w związku z odsłonięciem pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. Utrudniony będzie dojazd od ul. Piłsudskiego!!!. Wszystkie szkoły pracują oczywiście normalnie, dlatego zalecamy:
– osobom dowożącym dzieci od strony Starówki, Karolówki, Skokówki, Osiedla Św. Piątka – wybór drogi przez ul. Kamienną (wjazd jedynie od strony ul. Piłsudskiego, od Starówki!!!). Ruch kołowy na terenie Koszar prawdopodobnie będzie mógł się odbywać, jednak nie będą mogły parkować żadne samochody,
– osobom dowożącym dzieci od strony Sitańca, Łapiguza, Kalinowic, Łabuń – wybór drogi przez obwodnicę i Aleje Wojska Polskiego do parkingu przy Kościele pw Św. Michałą Archanioła – będzie prawdopodobnie czynny w godzinach porannych (wjazd od strony Al. Wojska Polskiego, lub przy Kościele Garnizonowym – wjazd także od strony Al. Wojska Polskiego)
– autobusy PKS, dowożące dzieci dojadą odpowiednio: linia Niebieska – na ul. Kamienną, linia Czerwona i linia Zielona – na Al. Wojska Polskiego.
Po południu ruch kołowy na terenie Koszar będzie przywrócony ok. godz. 15 00

Prosimy wszystkich o uwagę, rozwagę, ostrożność i cierpliwość!!!
Ze swojej strony pracownicy szkół dołożą wszelkich starań, aby ułatwić Państwu komunikację w tym dniu”

 

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czlowieczek

Tylko chwilowe utrudnienia, nie ma co się denerwować 🙂

Gosc

Odsłonięcie zwykłego pomnika a w związku z tym paraliż komunikacyjny?? …. z drugiej strony cokół jest zdecydowanie za wysoki. Mógl być o połowę mniejszy i byłoby lepiej.