W Gminie Zamość bez zmian

6
1597
fot. ryszrdgliwiński.pl

Mieszkańcy Gminy Zamość we wczorajszych wyborach zdecydowali, że wójtem na koleją kadencję zostaje dotychczasowy włodarz – Ryszard Gliwiński (60 l.). Według danych opublikowanych przez Państwową Komisję Wyborczą, poparło go 63.35 % głosujących (6 028 osób). Na jego kontrkandydata – Konrada Małeckiego (40 l.) postawiło 36.65% wyborców (3488 osób).

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ANARCHISTA

Mafia wygrała i w Zamościu i w gminie , to oznacza że PIS sprzedał stołki PSL . Komuna dalej przy władzy . Może Wnuk nie ma korzeni w zbrodniczej PRL ale Gliwiński jak najbardziej , bo prace zaczynał w gminie w początkach lat 80 to komuch i jak się patrzy !!!!!!!!!!!!! Zamiast Kler trzeba film zrobić o tytule Układ Zamojski , prokuratorzy , sędziowie , biznesmeni , policjanci , księża i złodzieje , czyli samo zło co Zamość i Roztocze niszczy !!!!!

gość
Reply to  ANARCHISTA

Nie wiem co palisz, ale rzuć to gówno, bo ci mózg wypala. Zazdroszczę mieszkańcom Gminy Zamość – nie dają się zbałamucić, mają w nosie układy, a Gliwińskiego oceniam najwyżej spośród włodarzy w powiecie.

sadzik

Wygrał rozsądek a nie szaleństwo

ANARCHISTA

Ty gościu sam co ty palisz jesteś albo Gliwiński sam albo z układu jego i krytyki nie znosisz , co on takiego zrobił , może to że wniosek unijny skopał na solary i tylko nieliczni dostali , a może to że zadłużył gminę i grozi jej bankructwo , ale co tam niech komuch rządzi dalej i komuna , przeżyliśmy PRL i PIS z PSL tez się da radę jak teraz nie to za 5 lat i w tedy przeżyjemy jeśli się nie uda , za 10 lat w najgorszym wypadku odejdzie , chyba że wójt sam zrezygnuje , ale on jest przyspawany do stołka i KGW z OSP go wybrały , Ty gość zobacz frekwencję , większości z uprawnionych do głosowania ma w gdzieś wybory , bo wie że sam złodziej i kombinator , ale niech gra muzyka statek już prawie zatonął . Gratulacje dla wójta że na kłamstwie jedzie dalej i ciemny ludek go wybrał !!!!!!

wyborca

Pan-wójt i pleban! Niestety!

Wyborca

Gratulacje dla Pana Wójta i jeszcze większe gratulacje dla mieszkańców, którzy zagłosowali mądrze i odpowiedzialnie.
Mówią że to niby wieś głupia, a okazało się że jesteście mądrzejsi niż mieszczuchy z Zamościa!
Jeszcze raz gratuluję!