Ratusz rozbłyśnie na zielono.

0
534

Zamojski Ratusz w piątek i sobotę (5 i 6 października) zostanie podświetlony na zielono na znak solidarności z osobami dotkniętymi mózgowym porażeniem dziecięcym. To inicjatywa zamojskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem”.

Stowarzyszenie “Krok za krokiem” od ponad 27 lat wspiera osoby z MPD i nadal chce rozwijać system wsparcia tworząc na ulicy Kresowej w Zamościu kompleks terapeutyczno-opiekuńczy dla dorosłych osób z ciężkimi niepełnosprawnościami z Zamojszczyzny.

Z okazji Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego Stowarzyszenie „Krok za krokiem” oraz Zespół Szkół “Krok za krokiem” organizuje akcję „ilovegreen”. Jej Finał odbędzie się 5 października o godzinie 11:00 na Rynku Wielkim w Zamościu. Organizatorzy zachęcają do pojawienia się na Rynku i założenia czegoś zielonego na znak solidarności z osobami dotkniętymi MPD. Akcja „ilovegreen” trwa także na Facebooku. Przyłączyć się do niej można wstawiając swoje zdjęcie w zielonym ubraniu opatrzone hasztagiem „ilovegreen” (#ilovegreen).

 

Poprzedni artykułPrzeżyli razem już 50 lat.
Następny artykułZamość: Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Szachach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments