Spektakl “Chory na sukces” w ZDK. Informujemy, kto otrzymuje wejściówkę!

0
455
16 listopada na deskach Zamojskiego Domu Kultury zagości spektakl kabaretowy “Chory na sukces”. To opowieść, która rozbawi do łez i będzie świetnym lekarstwem na jesienną chandrę. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy zabawę, w której do zdobycia było 6 pojedynczych wejściówek na przedstawienie. 

 

Dziś nasza zabawa dobiegła końca. Miło nam poinformować, ze wejściówki na spektakl zdobyli: Pani Wioleta, Pani Aneta, Pani Magdalena, Pan Artur, Pani Marta, Pani Wioleta. Wszyscy laureaci otrzymają od nas wiadomość prywatną

Wejściówki będą do odbioru w kasie ZDK-u w dniu spektaklu. Gratulujemy!

Przedstawienie “Chory na sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski (charyzmatyczny lider zespołu „Ich Troje”), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób Im się podlizując, a jednocześnie robiąc z Nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

Spektakl “CHORY NA SUKCES” już 16 listopada 2018 r. o godz. 18.30 w Zamojskim Domu Kultury (ul. Partyzantów 13).

Bilety w cenie 80 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220w kasie Zamojskiego Domu Kultury oraz na stronach: www.kupbilecik.pl, biletyna.pl
Poprzedni artykułBIŁGORAJ: “Zrozumieć Niepodległą” – wyjątkowy koncert z udziałem słynnego tenora Bogusława Morki
Następny artykułOferty staży w Zamościu i regionie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments