Dyplomowy koniec lata w Gminie Łabunie

0
822
Fot. Piotr Piela

9 września Kierownik Biblioteki Publicznej Gminy Łabunie Bogdan Szykuła odebrał Medal Pamiątkowy przyznany łabuńskiej książnicy przez Zarząd Województwa Lubelskiego za zasługi dla województwa. Tego dnia medale odebrali również Wójt Gminy Łabunie Antoni Wojciech Turczyn, OSP w Łabuńkach oraz ks. Aleksander Sieciechowicz.

13 września na uroczystej Gali podczas Targów rowerowych Bike-Expo w Kielcach, Wójt Antoni Wojciech Turczyn, odebrał certyfikat w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom. Konkurs corocznie organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oraz Targi Kielce.

Gmina Łabunie została odznaczona po raz pierwszy w kategorii gmina do 10.000 mieszkańców za twórczy wkład w rozwój turystyki rowerowej, w tym utworzenie szlaków rowerowych, produktu turystycznego „Dolina Górnej Łabuńki” i dbałość o miejsca przyjazne rowerzystom. Uzyskane wyróżnienie dopinguje do jeszcze bardziej wytężonej pracy mającej na celu poprawę infrastruktury dla jednośladów. 

Poprzedni artykułOferty pracy PUP
Następny artykułNowe zwierzęta w zamojskim ZOO
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments