Wielka konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Zamościu! (Dużo zdjęć i film)

6
2318

Wczoraj w piątek  21.09.2018 r. w budynku CKF “Stylowy”  odbyła się Konwencja Samorządowa PiS dla Zamojszczyzny. Przedstawiono kandydata na Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka oraz kandydatów PiS na radnych sejmikowych Okręgu Nr 5, radnych gminnych, powiatowych, miejskich, a także kandydatów PiS na Wójtów, Burmistrzów Okręgu nr 7 z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.

Konwencje prowadził Piotr Błażewicz (kandydat PiS do Rady Miasta Zamość, nr 1 okręg 2) a otworzył wydarzenie Poseł na Sejm Sławomir Zawiślak.

Poniżej nasza fotorelacja i link to transmisji z wydarzenia:

TRANSMISJA Z WYDARZENIA – KLIKNIJ

 

Poprzedni artykułGm. Stary Zamość: Szkodliwe bakterie coli w wodociągu
Następny artykułPo horrorze na boisku święto w Zamościu! Relacja i zdjęcia
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

A kto za wynajęcie sali zapłacił.?

Anonimowo

Zaczynam tracić wiarę w Pis i dobrą zmianę, zawsze na nich głosowałem jednak przeglądając zdjęcia ze zgrozą zauważam, że zafundowali sobie V kolumnę we własnych szeregach. Zauważyłem na konwencji osobę plującą jeszcze pół roku temu wyjątkowym jadem na braci Kaczyńskich, kościół i wszystko co tylko w nawet minimalnym stopniu wiązało się z tym ugrupowaniem. Kto takich ludzi wprowadza do partii, przecież to czysta kompromitacja również dla wprowadzającego. W ten sposób odwróci się od was stały elektorat, gdyż moja rodzina nie będzie popierać “farbowanych ” którzy pod dobrotliwym uśmieszkiem skrywają wyłącznie dążenie do realizacji własnego interesu.

Anonimowo

Same wredne ryje

Anonimowo

Az tyle farbowanych lisów??????????????

Anonimowo

nie było nikogo w koszulce Konstytucja? 🙂

Anonimowo

grunt to wiedzieć jak klaskać…i komu!!!!????