WAŻNE! Znamy czwartego kandydata na prezydenta Zamościa!

6
1660
GAIA

W najbliższy czwartek, 6 września o godzinie 13.00, przed Ratuszem na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się konferencja prasowa posła Jarosława Sachajko (Kukiz’15) dotycząca wyborów samorządowych, na której poseł zgłosi swoją kandydaturę na prezydenta miasta Zamościa.

Na konferencji poseł zapowiada prezentacje założeń programu funkcjonowania i rozwoju Zamościa.

Jarosław Sachajko urodził się 8 października 1971 r. w Lublinie. Ukończył I Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Zamościu, a następnie, w 1992 r., fizjoterapię w Medycznym Studium Zawodowym w Zamościu. W 1998 r. uzyskał tytuł magistra z zakresu ekonomii w warszawskiej Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, a w 2010 r. na podstawie pracy pt. Ocena produkcyjna, ekonomiczna i energetyczna uprawy ziemniaka oraz pszenżyta jarego w warunkach zróżnicowanej agrotechniki, otrzymał stopień doktora nauk rolniczych w zakresie agronomii – uprawa roli i roślin na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W 2013 r. ukończyłem studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości w Warszawskiej Szkole Zarządzania.

Pracował jako asystent techniczny na macierzystej uczelni, a także jako asystent w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Ponadto pracował na Akademii Rolniczej w Lublinie, Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a także jako analityk kryminalny w Prokuraturze Okręgowej w Zamościu. W 2012 r. rozpoczął prowadzenie własnej działalności gospodarczej w branży szkoleniowej. Jest również biegłym sądowym w zakresie analizy kryminalnej.

dsc 3812 WAŻNE! Znamy czwartego kandydata na prezydenta Zamościa!

 

 

- reklama-
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Myślę, że to jest drugi sensowny kandydat obok PAW-ia.

Anonimowo

W pierwszym akapicie jest chyba literówka w nazwie ugrupowania/partii.

Anonimowo

Myślę, że to kolejny bezsensowny kandydat zaraz po PAW-iu

Anonimowo

Szykuje się zatem ciekawa walka o urząd Prezydenta . W tej rywalizacji ( chyba po raz pierwszy ) każdy z kandydatów może wygrać .

Anonimowo

Wygra zobaczycie! Czas na normalnych ludzi. Kompetentnych, uczciwych, młodych,energicznych,świadomych!

Anonimowo

To będzie ciekawy wyścig . Najważniejsze że w gronie kondydatów nie ma już takich niekompetentnych „malowanych lisów” jakim był i jest pan radny Jerzy Nizioł , który obecnie startuje z listy PSL do sejmiku wojewódkiego i to jest dopiero kompromitacja i kpina z wyborców .