Dekoracja Mistrzów Ligi Okręgowej sezonu 2017/2018 w rozgrywkach młodzieżowych

0
1142

Przed meczem inaugurującym rozgrywki ligowe w IV lidze pomiędzy FKS Hetman Zamość a MKS Ryki dokonano dekoracji Mistrzów Ligi Okręgowej sezonu 2017/2018 w rozgrywkach młodzieżowych.

Aż 4 drużyny z Diecezjalnego Klubu Sportowego „Gaudium” Zamość
zostało Mistrzami Ligi Okręgowej ZOZPN sezonu 2017/2018. 

Dekoracji pamiątkowymi medalami, pucharami oraz piłkami dokonali Prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Pan Stanisław Pryciuk i Przewodniczący Wydziału Gier ZOZPN Pan Henryk Kowalski.

1. Trampkarz Starszy – trener Mariusz Kycko

  1. Pawliszak Oskar
  2. Daniluk Kacper
  3. Rogalski Kamil
  4. Bugaj Kajetan
  5. Kalman Mateusz
  6. Janusz Adrian
  7. Łapiński Sebastian
  8. Mazur Kacper
  9. Moskal Piotr
  10. Macek Szymon
  11. Kanarek Nikodem
  12. Kamiński Kacper
  13. Habza Karol
  14. Przyczyna Bartek

2. Trampkarz Młodszy  –  trener Piotr Kapłon,  Rafał Łój

Bekas Jakub, Bosiak Kamil, Bulicz Krzysztof, Cybulski Kacper, Gałka Szymon, Greszta Łukasz, Habza Karol, Irtugan Daniel, Józefko Krystian, Juszkiewicz Adrian, Kuszmaszewski Krystian, Łój Adam, Łój Szymon, Mazur Przemysław, Michalec Bartłomiej, Miszczyszyn Szymon, Perdun Kacper, Rożek Michał ,Teterycz Bartłomiej, Trubaluk Kondrad, Wasiura Kacper, Zuchowicz Aleksander.

3. Młodzik Młodszy  – – trener Mikhailo Kaznokha, ks. Tomasz  Winogrodzki (obecny na dekoracji, założyciel klubu)

Karol Malon, Paweł Zięba, Maciej Pakuła, Przemysław Częścik, Piotr Greszta, Filip Chmura, Marcel Bosowski, Maksymilian Łoś, Patryk Podolak, Adam Radliński, Eryk Zarębski, Arkadiusz Kłapouchy, Tomasz Rożek, Filip Wasiura, Szymon Boć, Patryk Michalski, Patryk Krupiński. 


4. Orlik Młodszy – trener Marcin Kobylas, Mikhailo Kaznokha

Adamczuk Dawid, Barabas Szymon, Biesiekierski Filip, Drączkowski Jakub, Józefowski Oskar, Kawałko Mateusz, Kosidło Łukasz, Kozioł Damian, Krasnopolski Jarosław, Krasnopolski Krzysztof, Kuchta Bartek, Kycko Kacper, Łyś Paweł, Michalski Alan, Minik Krzysztof, Pieczykolan Ignacy, Smyl Wojciech, Sokołowski Patryk, Szymanek Oliwia, Zwolak Bartek.

Mistrzem Okręgu w kategorii Młodzik Starszy został zespół  AMSPN „Hetman” Zamość.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments