Trochę wody dla ochłody. Spółka PGK pomyślała też o zwierzętach

0
468

Wysokie temperatury, jakie towarzyszą nam w ostatnich dniach są uciążliwe zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Aby pomóc przetrwać mieszkańcom Zamościa upały, zamojska spółka PGK ustawiła na Rynku Wielkim i kilku zamojskich osiedlach kurtyny wodne, zaś na Rynku Wodnym – źródełko z wodą pitną oraz poidełkiem dla zwierząt.

Kurtyny wodne przedsiębiorstwo ustawiło na Rynku Wielkim, Osiedlu Zamoyskiego (os.”zielone”) przy placu zabaw oraz w ogródku jordanowskim na Osiedlu Partyzantów. Kurtyny wodne towarzyszą też plenerowym wydarzeniom „Wędrująca Estrada 2018 – postaw na rodzinę” (impreza odwiedzi dziś Osiedle Zamoyskiego).

Dodatkowo, na Rynku Wodnym, zainstalowano źródełko wodne, z którego można bezpośrednio napić się wody, napełnić butelkę czy bidon. Z myślą o czworonogach przygotowano natomiast poidełko dla zwierząt.

“Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, wystarczy wcisnąć specjalny przycisk, by uruchomić strumień wody, który napełni misę poidełka” – informuje PGK.

 

 

Poprzedni artykułZlot food truck’ów jedną z atrakcji imprezy “Zamość na Okrągło”
Następny artykułZobaczcie, jak zamościanie bawili się wczoraj nad Łabuńką [FOTORELACJA]. A już dziś impreza na Os. Zamoyskiego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments