Filmowe Lato z Orange i Multikinem w Zamościu. Darmowe plenerowe projekcje największych filmowych hitów!

0
615

Filmowe Lato z Orange i Multikinem, czyli plenerowe projekcje filmowe na Rynku Wielkim w Zamościu to jedno z wydarzeń towarzyszących Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Otwarte pokazy filmów w scenerii zamojskiej Starówki odbędą się w dniach 16 – 17 sierpnia 2018 o godz. 20:30. Wstęp wolny.

Pierwszego wieczoru (16 sierpnia) Zamościanie będą mieli okazję obejrzeć oscarową produkcję „La La Land” w reżyserii Damiena Chazelle’a. Film opowiada historię miłości początkującej aktorki Mii (Emma Stone) i utalentowanego jazzmana Sebastiana (Ryan Gosling). Drugiego dnia (17 sierpnia) zobaczymy „Śmietankę towarzyską” w reżyserii Woody’ego Allena – geniusza kina, zdobywcy czterech Oscarów i dwudziestu nominacji do tej nagrody. Akcja filmu rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles.

W ciągu trzech letnich miesięcy Filmowe Lato w zasięgu Orange pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Zagości zarówno w popularnych nadmorskich kurortach, będzie na Mazurach, Kaszubach, Kujawach, Lubelszczyźnie, Podlasiu i Suwalszczyznie. Widzowie będą mieli ponadto niecodzienną okazję brać udział w projekcjach w otoczeniu Tatr, Karkonoszy i Połonin Bieszczadzkich. W repertuarze Filmowego Lata w zasięgu Orange pojawią się filmy, które zachwyciły widzów na całym świecie. 

Poprzedni artykułZamość: Kibice Hetmana Zamość przygotowują wyjątkową oprawę z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
Następny artykułTomaszów Lubelski: Zielony Rynek przejdzie metamorfozę. Prace już ruszyły!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments