Wilki nad Bugiem

0
1244

W tym roku odbędą się jubileuszowe uroczystości na wyspie w Kryłowie (gm. Mircze). Gwiazdą X Europejskich Dni Dobrosąsiedztwa Granica 835 Kordon Kryłów – Krecziv, które odbędą się w niedzielę, 19 sierpnia, będzie zespół WILKI. Część oficjalna wydarzenia będzie miała miejsce na terytorium Ukrainy. Aby przekroczyć granicę, niezbędne jest posiadanie ważnego paszportu.

Oficjalne spotkanie władz polskich i ukraińskich zaplanowano na moście o godz. 14.00. W programie części oficjalnej uroczystości znajdzie się modlitwa ekumeniczna, uroczyste powitanie gości, otwarcie, przemówienia okolicznościowe oraz wręczenie Kryłowskich Kangurów.

Po części oficjalnej, zaplanowano występy wokalno-artystyczne zespołów z Ukrainy, a także lokalne zespoły: K4, Nadbużańskie Echo, Moch-Band, Na Granicy, Szychowianki oraz Arabeska.

O 20.00 rozpocznie się koncert zespołu Shantel, grającego muzykę disco-fun. Gwiazda wieczoru, kultowy rockowo-popowy zespół WILKI z Robertem Gawlińskim, wystąpi o 20.30. Po koncertach, Organizatorzy zapraszają na efektowny pokaz pirotechniczny, a później na zabawę pod gwiazdami z DJ Sky.

Przejście graniczne po moście pontonowym czynne będzie w niedzielę 19 sierpnia w godzinach 9.00-20.00. Do przekroczenia granicy, niezbędne są paszporty.

Poprzedni artykułNajważniejsze informacje o dzisiejszym koncercie
Następny artykułKoncert “Dwójki” za nami. Jak Wam się podobało? (Dużo zdjęć)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments