Regaty Żeglarskie i Festiwal Turystyczny. Duża impreza nad zalewem w Nieliszu już w ten weekend. Wystąpi Czadoman!

0
771
Fot. Jarosław Szafran

Już w ten weekend (28 – 29 lipca 2018) nad zalewem w Nieliszu odbędą się Regaty Żeglarskie oraz Festiwal Turystyczny. Obie imprezy zadebiutowały w ubiegłym roku i spotkały się ze sporym zainteresowaniem. Gmina postanowiła więc zorganizować je po raz kolejny. 

II Regaty Żeglarskie o Puchar Wójta Gminy Nielisz rozgrywane będą przez dwa dni (28 i 29 lipca). Zaplanowano 8 wyścigów w klasach Omega Standard, Omega Sport, 420, Open, Korsarz, Optimist. Sobotnie zmagania na wodzie rozpoczną się o godz 15. A po nich – o godz 20.00 w Centrum Wsi Nielisz zaplanowano muzyczne atrakcje. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Roxait. Po koncercie rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami z DJ-em Barthusem.

W niedzielę (29 lipca) oprócz regat, odbędzie się też Festiwal Turystyczny. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz 15.00. W programie znajdą się: wystawy produktów turystycznych i regionalnych, koncerty, rewie taneczne oraz wybory Miss Lata 2018. Punktem kulminacyjnym niedzielnego wieczoru będzie koncert gwiazdy disco polo – CZADOMANA. Tuż po nim rozpocznie się zabawa teneczna z zespołem Pryzmat.

 

 

 

Poprzedni artykułObowiązkowe szafki na podręczniki, dłuższe przerwy… MEN wprowadza duże zmiany w szkołach
Następny artykuł74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. PROGRAM OBCHODÓW W ZAMOŚCIU
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments