Kto powalczy w sobotnio-niedzielnym turnieju? (Fotorelacja)

0
765

 Grupowe kwalifikacje kobiet na Plaży Open 2018 w Zamościu

Znamy już wszystkie żeńskie pary, które zagrają w sobotnio-niedzielnym turnieju głównym Plaży Open w Zamościu. Kto powalczy o medale?

W piątek na stadionie głównym na Rynku Wielkim oraz na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się żeńskie kwalifikacje do turnieju głównego Plaży Open 2018 w Zamościu. W związku z tym, że w eliminacjach grało mniej, niż 16 par, sędzia główny zarządził rozgrywki w grupach.

Ostatecznie z grupy A awansowały Agnieszka Wołoszyn/Izabela Zackiewicz i Dominika Balcerowicz/Kinga Pakuła. Z kolejnych grup obecność w turnieju głównym wywalczyły Justyna Tylutki/Martyna Wardak, Klaudia Świstek/Paula Słonecka, Patrycja Jundziłł/Julia Gierczyńska, Sandra Szychowska/Magdalena Rapacz/Matras, Marta Łodej/Marta Duda i Joanna Karasiewicz/Aleksandra Chyła.

A rozstawione w turnieju głównym są m.in. Agata Wawrzyńczyk i Magdalena Saad, które wyrosły na najsilniejszą parę cyklu Plaży Open, para kadrowa Aleksandra Wachowicz/Kinga Legieta czy olimpijka z Rio de Janeiro Monika Brzostek w parze z Anetą Kaczmarek.

Początek sobotniego turnieju głównego o godz. 9.

GRUPA A:

1. Wołoszyn/Zackiewicz (awans do turnieju głównego)

2. Balcerowicz/Pakuła (awans do turnieju głównego)

3. Kaczorowska/Płodowska

Balcerowicz/Pakuła – Wołoszyn/Zackiewicz 0:2 (10:21, 10:21)

Wołoszyn/Zackiewicz – Kaczorowska/Płodowska 2:0 (21:19, 21:11)

Balcerowicz/Pakuła – Kaczorowska/Płodowska 2:1 (19:21, 21:19, 15:12)

GRUPA B:

1. Tylutki/Wardak (awans do turnieju głównego)

2. Świstek/Słonecka (awans do turnieju głównego)

3. Sulej/Szymańska

Świstek/Słonecka – Tylutki/Wardak 1:2 (14:21, 21:18, 11:15)

Świstek/Słonecka – Sulej/Szymańska 2:0 (21:15, 21:15)

Tylutki/Wardak – Sulej/Szymańska 2:0 (21:11, 21:11)

GRUPA C:

1. Szychowska/Rapacz-Matras (awans do turnieju głównego)

2. Gierczyńska/Jundziłł (awans do turnieju głównego)

3. Kirszenstein/Chyła

Gierczyńska/Jundziłł – Szychowska/Rapacz-Matras 1:2 (21:19, 18:21, 12:15)

Gierczyńska/Jundziłł – Kirszenstein/Chyła 2:0 (21:15, 21:12)

Szychowska/Rapacz-Matras – Kirszenstein/Chyła 2:0 (21:12, 21:13)

GRUPA D:

1. Chyła/Karasiewicz (awans do turnieju głównego)

2. Łodej/Duda (awans do turnieju głównego)

3. Wardęga/Bubak

4. Nowak/Parczyńska

Chyła/Karasiewicz – Łodej/Duda 2:1 (9:21, 21:17, 15:9)

Chyła/Karasiewicz – Wardęga/Bubak 2:0 (21:16, 21:16)

Chyła/Karasiewicz – Nowak/Parczyńska 2:0 (21:13, 21:15)

Łodej/Duda – Wardęga/Bubak 2:0 (21:10, 21:17)

Łodej/Duda – Nowak/Parczyńska 2:0 (21:7, 21:12)

Wardęga/Bubak – Nowak/Parczyńska 2:0 (21:17, 21:18)

I runda turnieju głównego (sobota, godz. 9.00):

Wawrzyńczyk/Saad – Balcerowicz/Pakuła

Legieta/Wachowicz – Świstek/Słonecka

Zdon/Biranowska – Gierczyńska/Jundziłł

Tomala/Klocek – Łodej/Duda

Gruszczyńska/Adamek – Chyła/Karasiewicz

Szczytowicz/Tokarska – Szychowska/Rapacz-Matras

Kaczmarek/Brzostek – Tylutki/Wardak

Szajer/Bałdys – Wołoszyn/Zackiewicz

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments