Z ostatniej chwili. Apartamenty na “Zielonym Ryneczku” (Wizualizacje)

2
1570

Najnowszy projekt „Apartamenty Bazyliańska 1” uzyskał pozytywną opinie służb konserwatorskich.

„Apartamenty Bazyliańska 1” to trzykondygnacyjny obiekt z lokalami usługowymi na parterze, 43 apartamentami na pierwszym i drugim piętrze o powierzchniach od 24 do 87 mkw. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w system inteligentnego domu, przyłącze klimatyzacji, TV i światłowód.

W podziemnym garażu znajdą się 43 miejsca parkingowe, oraz indywidualne piwnice lokatorskie, boks dla rowerów i trzy windy, łączące kondygnacje nadziemne z podziemnym garażem.
Cały obiekt będzie pod nadzorem monitoringu.

Taki komunikat pojawił się na oficjalnej stronie Bartecki.pl. Jest to więc czwarty ostateczny projekt i niebawem ruszy budowa inwestycji. 

Tutaj przeczytacie i zobaczycie poprzedni projekt, który nie uzyskał pozytywnej opinii służb konserwatorskich:

https://www.kurierzamojski.pl/wiadomosci/apartamentowiec-na-zielonym-rynku-nie-bedzie-tak-wygladal-nowa-koncepcja-architektoniczna-diametralnie-rozni-sie-od-poprzedniej/

Poprzedni artykułTablica pamięci Żydów wywiezionych z zamojskiego getta
Następny artykułKarać czy pouczać kierowców na rondzie?
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

A ja też mam wiadomość z ostatniej chwili: dzisiaj w nocy CBA i policja zatrzymała w Zamościu 4 osoby, które działały w grupie przestępczej fałszującej faktury VAT. Straty wynoszą 7 milionów. Ta informacja pojawiła się w wiadomościach telewizyjnych dzisiaj rano.

Anonimowo

apartament 24 mkw?? to jakiś pastisz??