Prezydent i pracownicy miejscy remontują w czynie społecznym

0
668

Prezydent Andrzej Wnuk wraz z kilkorgiem innych przedstawicieli zamojskiego Urzędu Miasta, udowodnili, że żadna praca im nie straszna. Pracownicy miejscy na czele z Prezydentem zakasali rękawy i wzięli się za remont Ośrodka Rehabilitacyjno – Terapeutycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych “Krok za Krokiem” w Zamościu.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Krok za Krokiem” rozpoczęło bardzo ważną i kosztowną inwestycję na ulicy Kresowej w Zamościu. Powstać ma tam Dom Pomocy Społecznej dla najciężej niepełnosprawnych osób. Realizacja tego zadania to koszt ok. 10 mln zł. Aby zaoszczędzić, większość koniecznych prac w obecnie funkcjonujących placówkach, pracownicy Stowarzyszenia wykonują samodzielnie.

Do tej akcji przyłączył się również Urząd Miasta w Zamościu. Jego przedstawiciele w sobotę, 14 lipca pomagali w odświeżeniu sal oraz malowaniu ścian Ośrodka Rehabilitacyjno – Terapeutycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych w Zamościu. W remoncie oprócz Prezydenta Wnuka udział wzięli też m.in. Dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich – Marcin Nowak, Dyrektor zamojskiego OSiR-u – Mateusz Ferens, Dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji Damian Miechowicz oraz Radni Rady Miasta Zamość – Piotr Małysz i Krzysztof Sowa.

Być może za przykładem pracowników miejskich, pójdą też inni. Jak informuje Stowarzyszenie “Krok za Krokiem” niezbędnych do wykonania prac jest jeszcze sporo, przyda się więc każda pomoc.

37120510 1176101899198679 2887506405726617600 n Prezydent i pracownicy miejscy remontują w czynie społecznym
Fot. Prezydent Andrzej Wnuk/ Facebook

 

Poprzedni artykułTak bawiono się wczoraj na Rynku Wielkim (zdjęcia)
Następny artykułPrzywiozą LATO na Roztocze
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments