Zamość. Autobus mieszkańców wyruszy do Schwabisch Hall

0
699
Schwäbisch Hall. Fot. Wikipedia
GAIA

Wydział Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość zaprasza mieszkańców miasta do udziału w wyjeździe do miasta partnerskiego Schwäbisch Hall w ramach tzw. ”autobusu mieszkańców”.

Szczególnie zapraszamy przedstawicieli m.in. stowarzyszeń, fundacji, szkół, osoby zaangażowane społecznie, dla których wyjazd będzie szansą na nawiązanie współpracy z miastem partnerskim lub tamtejszymi odpowiednikami – zachęca Marta Lackorzyńska z Wydział Turystyki i Promocji UM Zamość.

W programie pobytu: m.in. zwiedzanie Schwäbisch Hall i okolic, spotkanie z władzami naszego miasta partnerskiego.

Uczestnicy mają zapewnione ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Osoby zainteresowane wyjazdem, powinny złożyć wypełniony formularz (dokument w załączniku) w Wydziale Turystki i Promocji UM Zamość, ul. Kołłątaja 1  do dnia 06.07.2018 r. do godz. 15:00.

Termin wyjazdu: 19-24.07.2018 r. Częściowa odpłatność od osoby wynosi 650,00 zł. Resztę kosztów ponoszą Miasto Zamość i Miasto Schwäbisch Hall. Priorytetowo traktowane będą osoby wyjeżdżające po raz pierwszy.

Osoby niepełnoletnie wyjeżdżają wyłącznie z opiekunem.

Dodatkowe informacji udzielane są pod numerem tel.84 677 24 19.

Schwäbisch Hall to miasto powiatowe w Niemczech, w kraju związkowym BadeniaWirtembergia, w rejencji Stuttgart, w regionie Heilbronn-Franken, siedziba powiatu Schwäbisch Hall, oraz wspólnoty administracyjnej Schwäbisch Hall. Leży nad rzeką Kocher, ok. 55 km na północny wschód od Stuttgartu.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments