Gm. Stary Zamość: Łobuzy na powitaniu lata!

0
1671
Fot. Zespół Łobuzy/Facebook

Popularny discopolowy zespół Łobuzy znany m.in. z utworów “Ona czuje we mnie piniądz” i “Łobuz kocha najbardziej”, będzie gwiazdą tegorocznego wakacyjnego festynu w gminie Stary Zamość. Impreza odbędzie się w niedzielę, 8 lipca na stadionie w Wierzbie.

Festyn połączony będzie z obchodami jubileuszu 90-lecia powstania OSP w Wierzbie. Uroczystości z tej okazji zaplanowano w godz. 13 – 15. (o godz. 13.30 odbędzie się msza święta).

O godz. 15. rozpoczną się atrakcje dla dzieci. W programie m. in: Bajka interaktywna z animacjami „Wakacyjna podróż marzeń” – wędrówki z piratami przez rożne kraje: Rosja, Arabia, Afryka, Europa, Ameryka, Polska oraz pokaz „Mała iluzja” Jerzego Krala. Na najmłodszych uczestników festynu w godz. od 15.00 do 20.00 czekać będą urządzenia rekreacyjne: duża zjeżdżalnia, plac zabaw, byk rodeo, trampolina.

Nie zabraknie też rozrywek dla dorosłych. O godz. 19.00 rozpocznie się program biesiadny „Chłop, 2 baby i organy”, natomiast godzinę później na scenie pojawi się Kabaret “Czołówka Piekła” (1 miejsce na przeglądzie PAKA Kraków 2016, 2 miejsce na Mazurskim lecie Kabaretowym 2015).

Kulminacyjnym punktem wydarzenia będzie występ gwiazdy – zespołu Łobuzy. Koncert popularnej discopolowej grupy zaplanowano na godz. 21.30. A tuż po nim rozpocznie się dyskoteka pod gołym niebem z DJ-em Astero, która potrwa do godz. 1.30

W trakcie festynu swoje stoiska promocyjne prezentować będą lokalni twórcy, działacze oraz członkinie kół gospodyń wiejskich.

Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Starym Zamościu oraz Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych “Activum”.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments