Z ostatniej chwili: Marta Pfeifer kandydatką na Prezydenta Zamościa [FILM]

0
1598

Wiadomość z ostatniej chwili. Marta Pfeifer – radna Rady Miasta Zamość wystartuje w zbliżających się wyborach samorządowych na urząd prezydenta Zamościa. Swoją decyzję ogłosiła podczas konferencji prasowej w piątek, 15 czerwca. Spotkanie odbyło się na terenach zielonych naprzeciwko budynku Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Zamoyskiego.

Radna Rady Miasta Zamość i Przewodnicząca Komisji Samorządu i Porządku Publicznego Marta Pfeifer (obecnie niezrzeszona, wcześniej – PO) wielokrotnie sugerowała, że być może wystartuje w zbliżających się wyborach samorządowych na urząd prezydenta Zamościa. Podczas konferencji oficjalnie potwierdziła swój zamiar.

-Po wielu namowach i rozmowach z mieszkańcami podjęłam decyzję. Zamierzam ubiegać się o urząd prezydenta Zamościa – ogłosiła.- Jestem rodowitą zamościanką dlatego tak bardzo leży mi na sercu dobro naszego miasta. Tak jak dla wielu z was, Zamość jest dla mnie  dla mnie miejscem najważniejszym. Doceniam i szanuję jego historie i pragnę zainicjować nowy etap jego rozwoju. Niestety ostatnie cztery lata kadencji Prezydenta Wnuka były dla mnie ogromnym rozczarowaniem pod każdym względem. Przed Zamościem w najbliższym czasie stoi wielkie wymagające wyzwanie, musimy odbić się od dna i wreszcie wykorzystać potencjał. Mam pomysł jak to zrobić i jak to zrealizować – dodała.

Radna zaznaczyła, że będzie ubiegała się o urząd prezydenta jako kandydatka niezależna, jednak liczy, że uzyska poparcie zawiązanej niedawno w Zamościu Koalicji Obywatelskiej, w której skład wchodzą: Platforma Obywatelska, Nowoczesna i Sojusz Lewicy Demokratycznej.

– Jestem kandydatką niezależną, wystartuję z własnego komitetu wyborczego. Będę zabiegać przede wszystkim o poparcie mieszkańców, stowarzyszeń, organizacji samorządowych. Prowadzę zaawansowane rozmowy z nowopowstałą Koalicją Obywatelską. – poinformowała Radna i dodała, że kandydatów do Rady Miasta oraz swój program wyborczy przedstawi niebawem.

Tym samym, poznaliśmy pierwszą osobę, która stanie w szranki o fotel prezydenta Zamościa z obecnym włodarzem miasta, popieranym przez PiS Andrzejem Wnukiem.

dsc 3170 3 Z ostatniej chwili: Marta Pfeifer kandydatką na Prezydenta Zamościa [FILM]

 

Poprzedni artykułJubileusz 30 – lecia Przedszkola Miejskiego Nr 15 w Zamościu [DUŻO ZDJĘĆ]
Następny artykułSobótka nad zalewem w Nieliszu [PROGRAM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments