Bajkowa sobota w Galerii Twierdza – Ahoj przygodo!

0
389

“W żagle wiatr łapiemy stale dida dida du, przecinamy morskie fale, dida dida du” to słowa
z przyśpiewki rozśpiewanej załogi wesołych żeglarzy, którzy już 16 czerwca zawitają do portu Galeria Twierdza w Zamościu.

To już ostatnie spotkanie z cyklu Bajkowe Soboty w Galerii Twierdza. Tym razem mali widzowie obejrzą muzyczny spektakl “Morskie opowieści” w wykonaniu teatru Katarynka. Uczestnicy przeniosą się na pokład statku, którym popłyną w rejs pełen przygód i niespodzianek. Na małych podróżników czekać będą Kataryniarz z Papugą, Kapitan, Majtek, Meteorolog Krabs, Ratownik Wopr, Papuga kapitana. Cała rozśpiewana świta!

Podczas spektaklu nie zabraknie także elementów edukacyjnych, które zostaną wplecione w fabułę. Dzieci nauczą się jak bezpiecznie spędzać czas nad wodą, poznają tajniki żeglarstwa.
Meteorolog Krabs pokaże jak przepowiadać pogodę z chmur. Wszyscy widzowie wraz z załogą będą uczestniczyć w przeciąganiu liny. Oj będzie się działo!

W programie jest także interaktywna lekcja z ratownikiem WOPR. Na zakończenie dzieci otrzymują kolorowanki, tak aby na dłużej zapamiętały morały bajkowe.

Dla dzieci, które uczestniczyły w 4 bajkowych spotkaniach i zebrały wszystkie pieczątki, przewidziano wyjątkowe upominki! Aby odebrać upominek, trzeba będzie okazać kartę ze stempelkami.

 

www portale 960x960 www event bajkowa sobota morze Bajkowa sobota w Galerii Twierdza - Ahoj przygodo!

Poprzedni artykułBędzie Strefa Kibica!
Następny artykułMamy mistrzów województwa
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments