Rodzinne atrakcje już dzisiaj w zamojskim Parku Miejskim. POLECAMY

0
343

W niedzielę 10 czerwca w zamojskim Parku Miejskim już po raz trzeci odbędzie się Festiwal Sportu dla Rodziny. Wydarzenie z pewnością dostarczy sporej dawki dobrej zabawy i uśmiechu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Zadaniem Festiwalu organizowanego przez MKS Padwa jest promocja wspólnego spędzania czasu dzieci z rodzinami oraz integracja lokalnej społeczności. Na obszarze Parku Miejskiego zorganizowany zostanie szereg gier i zabaw ruchowych oraz konkurencji sportowych. Najmłodsi uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać ze sprzętu sportowego (zjeżdżalnia, trampolina, waterball).

Dla uczestników Festiwalu przygotowane będą konkurencje sportowo – rekreacyjne na wodzie i lądzie. Uczestnicy imprezy będą mogli odbyć przejażdżki łódkami i kajakami, które realizowane będą pod okiem ratowników wodnych oraz instruktorów kajakarstwa.

Początek imprezy o godz. 14.00

Tak było w ubiegłym roku: TUTAJ

dsc 9558 Rodzinne atrakcje już dzisiaj w zamojskim Parku Miejskim. POLECAMY dsc 9380 Rodzinne atrakcje już dzisiaj w zamojskim Parku Miejskim. POLECAMY dsc 9442 Rodzinne atrakcje już dzisiaj w zamojskim Parku Miejskim. POLECAMY dsc 9463 Rodzinne atrakcje już dzisiaj w zamojskim Parku Miejskim. POLECAMY

 

Poprzedni artykułDzisiaj festyn rodzinny i koncert Eleni – polecamy do wydarzenie!
Następny artykułPolska rodziną silna! VI Marsz Dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Zamościa (ZDJĘCIA)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments