Krowy, świnie, konie, króliki, ciągniki na wystawie w Sitnie. [PROGRAM WYDARZENIA]

0
956

Bydło, konie, trzoda chlewna, owce, kozy, króliki, przeróżne ptactwo hodowlane – te zwierzęta będzie można podziwiać na tegorocznej wystawie w Sitnie. Najpiękniejsze w oczach jurorów zwierzęta, otrzymają tytuły championów. Podczas trzydniowej imprezy zaprezentowane zostaną także sprzęty, maszyny oraz rolnicze nowinki technologiczne. Wystawa w Sitnie to nie tylko raj dla rolników i hodowców, ale również dla ogrodników. Miłośnicy roślin ozdobnych mogą tu zaopatrzyć się w najróżniejsze odmiany kwiatów, krzewów czy drzewek.

Każdego roku, w pierwszy weekend lipca do Sitna przyjeżdża około 400 firm z różnych branż, prezentujących maszyny i urządzenia rolnicze, pasze, środki ochrony roślin, produkty pszczelarskie, są też firmy propagujące odnawialne źródła energii.

Wystawę każdego roku odwiedza około 30-40 tysięcy osób. W jej trakcie odbywają się także seminaria tematyczne dla rolników.

Tegoroczna, XXXII Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych odbywać się będzie w dniach 29 czerwca – 1 lipca.

Organizatorem jest, jak co roku Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli – Zespół Doradztwa Rolniczego w Zamościu z/s w Sitnie.

Szczegółowy program imprezy na plakacie poniżej

sitnob2 Krowy, świnie, konie, króliki, ciągniki na wystawie w Sitnie. [PROGRAM WYDARZENIA]

 

 

 

Poprzedni artykułJutro Festiwal Kolorów. ZMIANA GODZINY IMPREZY
Następny artykułI LO w Zamościu w czołówce ogólnopolskiego rankingu Szkoły Kompetencji Przyszłości!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments