Jest wolny etat w zamojskim ratuszu

0
400
fot. K. Chmiel - Światłoczuły.pl

Jest wolne stanowisko urzędnicze w zamojskim ratuszu. Urząd Miasta ogłosił, że zatrudni na pełen etat podinspektora ds. obsługi kasowej w Wydziale Finansowym. Nabór kandydatów już się rozpoczął.

Jak czytamy w ogłoszeniu opublikowanym W Biuletynie Informacji Publicznej, do obowiązków pracownika na tym stanowisku należeć będzie m.in.: przyjmowanie wpłat gotówkowych i bezgotówkowych z tytułu podatków i opłat lokalnych, z tytułu opłaty skarbowej, opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, opłat geodezyjnych i innych, dbałość o właściwe zabezpieczenie gotówki w kasie oraz podczas transportu, odprowadzanie wpływów gotówkowych do banku, sporządzanie raportów kasowych.

Obok standardowych wymagań jak polskie obywatelstwo czy niekaralność od kandydatów wymagane jest też: wykształcenie wyższe ekonomiczne, (preferowana specjalność: finanse i rachunkowość), staż pracy w administracji samorządowej, a także m.in.: komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych, umiejętność korzystania z przepisów prawa i ich interpretacji, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków.

Dokumenty aplikacyjne kandydaci mogą składać do 6 czerwca.

Szczegóły oferty TUTAJ

 

Poprzedni artykułZamość: Miasto idzie na wojnę z komarami
Następny artykułTenisowy Dzień Dziecka na zamojskich kortach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments