Zamość: Spotkanie z Robertem Korzeniowskim

0
614
fot. Wikipedia

Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym weźmie udział w spotkaniu z cyklu „Biznes Lubelskie”, które odbędzie się dziś (24 maja) w Hotelu Artis.  Sportowiec opowie uczestnikom o roli motywacji w biznesie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00.

Ponadto na uczestników czekają prelekcje dotyczące najnowszych i niezwykle ważnych zmian w podatkach VAT, PIT, CIT oraz RODO. Te kwestie przybliży uczestnikom spotkania ekspert z Kancelarii Grabowska, Szatraj i Partnerzy. Przedsiębiorcy poznają także zasady negocjacji, mediacji i arbitrażu w biznesie o których opowie Aneta Biały z Lubelskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji KUL.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Rejestracja do udziału w wydarzeniu odbywa się tutaj: http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie

Pierwsza odsłona cyklu „Biznes Lubelskie” składająca się z 24 spotkań, to inicjatywa skierowana do przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z województwa lubelskiego. Przedsiębiorcy dowiadują się na nich, na czym polega rola motywacji i jak osiągnąć sukces w biznesie. Ich mentorami są utytułowani, polscy sportowcy i medaliści olimpijscy: Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Sylwia Gruchała, Daniel Iwanek oraz Paweł Czapiewski.
Spotkania organizowane są przez Agencję Cumulus na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich.
Poprzedni artykułKto zostanie prezydentem Zamościa? Jest już pierwszy sondaż wyborczy.
Następny artykułPróbny kontener przebył trasę Nowego Jedwabnego Szlaku
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments