Kilometry Dobra w weekend w Galerii Twierdza. Przy okazji zakupów wrzuć złotówkę do puszki

0
353

W ramach prowadzonej przez PSONI koło w Zamościu Kampanii Kilometry Dobra, w najbliższy weekend (26 – 27 maja) w Galerii Twierdza w Zamościu odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszek. Zebrane środki przybliżą zamojskie stowarzyszenie do realizacji celu, jakim jest adaptacja i remont budynków stowarzyszenia oraz działań prowadzonych na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną.

Kilometry Dobra to stworzona w Polsce międzynarodowa, coroczna kampania dobroczynna, w której mogą wziąć udział organizacje z całego świata i przez nią uzyskać pieniądze na realizację swoich celów

PSONI Koło w Zamościu w Kampanii Kilometry Dobra bierze udział już po raz czwarty. Dzięki wsparciu wszystkich, którzy wzięli udział w ubiegłorocznej akcji, stowarzyszenie zakupiło autobus do przewozu osób niepełnosprawnych oraz dofinansowło prowadzenie zajęć w Świetlicy Rewalidacyjno – Rehabilitacyjnej dla osób po 25 roku życia z niepełnosprawnością intelektualną.

Hasło tegorocznej kampanii brzmi: BĄDŹ MISTRZEM ŚWIATA W DOBROCI

Ambasadorami kampanii są: Beata Ścibakówna Witold Paszt Waldemar Barwiński Helena Englert Wiktoria Gąsiewska Jakub Dmochowski.

plakat kd twierdza Kilometry Dobra w weekend w Galerii Twierdza. Przy okazji zakupów wrzuć złotówkę do puszki

Poprzedni artykułZamojskie SLD ma nowego przewodniczącego
Następny artykułSpecjalna 5 – złotówka na 100 – lecie Odzyskania Niepodległości
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments