GAIA

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym? Skorzystaj w Okularium z nowej oferty – inteligentne okulary światłoczułe z oprawą Oxys już od 444 zł!

Wiosna w pełni, a wraz z nią upragnione słońce. U osób noszących okulary korekcyjne do dali pojawia się pytanie: co mogę zrobić, aby dobrze widzieć i jednocześnie chronić oczy przed bystrym słońcem? Na pewno każdy słyszał o okularach fotochromowych. Większości ta nazwa kojarzy się ze szkłami sprzed kilku dekad, które były tak samo ciemne w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz i miały nieładne kolory. Ta epoka już na szczęście minęła!17202910 1269191173171402 2541106948598622776 n Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym? Salony optyczne Okularium oferują Tobie teraz nowoczesne soczewki okularowe światłoczułe Transitions VII. Są to inteligentne szkła, które automatycznie dopasowują się do każdych warunków oświetleniowych, w jakich przebywasz. W pomieszczeniach są zupełnie jasne, jak tradycyjne szkła okularowe. Na zewnątrz natomiast szybko staja się tak ciemne, jak okulary przeciwsłoneczne. Potrzebują tylko ok. 30 s., aby na zewnątrz uzyskać pełną aktywację w pełnym słońcu. Po wejściu do pomieszczenia w kilka minut stają się zupełnie przejrzyste.

To najnowsza generacja szkieł fotochromowych, polecana także młodym okularnikom i dzieciom. Aby zachęcić Cię do tego produktu, salony optyczne Okularium przygotowały ofertę specjalną. Teraz pakiet soczewek światłoczułych Transitions VII z oprawą marki Oxys możesz kupić w cenie już od 444 zł! Do wyboru masz trzy kultowe odcienie szkieł: szare, brązowe i grafitowozielone, a do tego kilka rodzajów powłok antyrefleksyjnych i aż kilkaset opraw marki Oxys. Sam wybierasz swój pakiet – kolor, antyrefleks i oprawę. Kombinacji jest naprawdę mnóstwo i każdy znajdzie coś dla siebie.sponsorowany Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym?

Pamiętaj, że w indywidualnym doborze odcienia szkieł oraz powłoki antyrefleksyjnej i oprawy Oxys, pomogą Ci profesjonaliści z salonów optycznym Okularium – Doradcy Klienta. Oni także zapoznają Cię z wszystkimi wariantami aktualnej oferty, bo to nie wszystko, co Okularium przygotowało, aby zachęcić Cię do inteligentnych soczewek światłoczułych Transitions VII.13631645 1036389166451605 6890946801824770391 n Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym?

Decydując się na skorzystanie z tej wiosennej oferty, zyskujesz nie tylko modny wygląd w oprawie z najnowszej kolekcji marki Oxys, ale także 100% ochrony przeciwsłonecznej i przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Teraz możesz już zapomnieć o zwykłych okularach przeciwsłonecznych. Ciesz się idealnym widzeniem i ochroną przed słońcem w jednej parze okularów ze szkłami Transitions.

Zapraszamy do salonów!

Salon optycznym Okularium

Centrum Handlowe TOMASZ

ul. M. Reja 21

22-400 Zamość

Tel. 84 627-53-72

Zapoznaj się z najnowszą ofertą Okularium na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco i polub profil Okularium na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

 

Artykuł sponsorowany

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments