Parlamentarzyście wolno więcej?

0
449
GAIA

Choć wydaje się, że czasy, w których spora część kierowców ostentacyjnie parkowała swoje samochody na miejscach przeznaczonych dla pojazdów osób niepełnosprawnych minęły bezpowrotnie, widać po sytuacji na ulicach polskich miast, że problem wciąż istnieje.

Jak widać, problem istnieje także w Zamościu. Sytuacja razi o tyle bardziej, kiedy na miejscu przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej parkuje osoba, która powinna dawać przykład, czyli Poseł na Sejm RP. Nieuprawnione zajmowanie tzw. kopert to, najdelikatniej mówiąc, wyraz braku empatii. To zachowanie, które w cywilizowanym społeczeństwie nie może mieć miejsca i powinno być surowo karane.

Nieprawidłowo zaparkowanym autem zainteresowała się również straż miejska, która zostawiła za wycieraczką auta oznakowanego plakietką „Kancelaria Sejmu”, wezwanie do stawienia się w siedzibie straży, w celu wyjaśnienia sytuacji.

Samochód widoczny na zdjęciu, zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych przy Rynku Solnym. Dodajmy, że miejsce jest prawidłowo oznakowane.

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments