Chmielaki 2018. Wystąpi Agnieszka Chylińska. Będą też inne gwiazdy! [PROGRAM]

0
839
fot. Agnieszka Chylińska Official/ Facebook

W tym roku wielkie święto piwowarów i piwoszy odbywać się będzie w dniach 17 – 19 sierpnia. Jak zwykle nie zabraknie na nim gwiazd. Wystąpi m. in. Agnieszka Chylińska i Sylwia Grzeszczak.

Podczas najstarszego festiwalu piwnego w Polsce skosztować będzie można różnych gatunków piw z ponad 50 browarów z całej Polski i z zagranicy. Ale Krasnostawskie Chmielaki to nie tylko piwo. Organizatorzy, jak zwykle zadbali o bogaty i różnorodny program artystyczny. Na Festiwalu nie zabraknie przedstawicieli różnych gatunków muzycznych. Wystąpią: zespoły Illusion oraz Łąki-Łan a także: Mateusz Ziółko, Sylwia Grzeszczak, Patryk Kumór, czy Agnieszka Chylińska.

Koncerty i występy odbywać się będą równocześnie na dwóch scenach.

-Wybór zespołów wynikał z podpowiedzi kierowanych do nas przez fanów naszego wspólnego święta! Cieszymy się, że informacja o planowanych koncertach spotkała się z tak pozytywnym odbiorem. – mówi Hanna Mazurkiewicz – Burmistrz Krasnegostawu.

Wśród chmielakowych atrakcji znajdą się również m.in.: Półmaraton Chmielakowy, Ogólnopolski Zlot Paralotniarzy „Chmieloty”. Wycieczka z Pianką, Wybory Miss Chmielaków, Kiermasz Twórczości Ludowej, Korowód Chmielakowy, Zlot Zabytkowych Samochodów, Strefa Disco oraz Wesołe Miasteczka.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments