Z Kartą Turysty zwiedzisz miasto taniej

0
379

Wraz z sezonem turystycznym w ofercie Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej ponownie pojawi się Karta Turysty. Karta, która co roku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem turystów i mieszkańców miasta, to pakiet zniżek na bilety wstępu do muzeum czy zoo.

– „ZKT to wygoda i oszczędność- uważa Joanna Liberadzka- Duras, dyrektor Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu. Odwiedzając poszczególne obiekty, nie trzeba za każdym razem kupować biletów wstępu, ponieważ to Karta jest biletem. Dodatkowo, można w ten sposób zaoszczędzić nawet 50 proc. kwoty, jaką trzeba by wydać na wstęp bez Karty”.

Karta dostępna jest w dwóch wariantach: z zoo lub bez. Zwiedzimy z nią m.in. Muzeum Zamojskie, Muzeum Fortyfikacji i Broni ARSENAŁ, Trasę Podziemną Bastionu VII, wystawę Strojów Historycznych „Koronki, tiurniury aksamity…”.

Karta kosztuje 54 zł, ulgowa – 35 zł. ZKT funkcjonuje w Zamościu od 5 lat (pierwsza edycja w 2014 r.). Obowiązuje od maja do października, ważna jest na okaziciela przez 3 dni. Będzie dostępna w sprzedaży od 27 kwietnia.

źródło: UM Zamość

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments