UWAGA kierowcy! Rusza budowa ronda na Wyszyńskiego! Napotkacie utrudnienia

0
532
GAIA
Budowa nowej ulicy łączącej ul. Namysłowskiego z ul. Wyszyńskiego to jedna z priorytetowych inwestycji drogowych realizowanych przez miasto. Nowa jezdnia o dł. 631m będzie miała swój początek od skrzyżowania ulicy Kilińskiego z ul.Namysłowskiego (okolice Zakładów Zbożowych) i będzie prowadzić do skrzyżowania ul. Bohaterów Monte Cassino z ul. Prostą (przez tereny po dawnym Zakładzie Odzieżowym „Delia”). Istniejące skrzyżowanie ulicy Prostej z ul. Wyszyńskiego zostanie przekształcone w rondo. W związku z tym, kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Początek prac przy budowie ronda i wprowadzenie pierwszego etapu czasowej organizacji ruchu zaplanowano na początek kwietnia.

Wykonawca inwestycji – Przedsiębiorstwo Robót Drogowych, poinformowało, że od środy, 4 kwietnia zostanie wyłączony z ruchu odcinek południowej jezdni ul. Wyszyńskiego (od wjazdu na teren Komendy Miejskiej Policji do wysokości ul. Kiepury). Ruch pojazdów na odcinku objętym budową będzie kierowany na sąsiednią jezdnię ul. Wyszyńskiego.

Przedsiębiorstwo apeluje do kierowców o zachowanie na tym odcinku szczególnej ostrożności, stosowanie się do oznakowania oraz poleceń osób kierujących ruchem.

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments