Raper Popek po raz pierwszy wystąpi w Zamościu!

8
2522
Fot. Facebook/Popek Monster

Jeden z najpopularniejszych a zarazem najbardziej kontrowersyjnych polskich raperów  – Popek wystąpi 19 maja w Zamościu. Będzie to pierwszy koncert muzyka w naszym mieście.

Koncert odbędzie się w jednej z zamojskich Kazamat (organizatorzy nie podają na razie dokładnego miejsca).

Popek, a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw to polski raper, wokalista, muzyk i zawodnik MMA. Od 2001 do 2011 roku występował w grupie muzycznej Firma. Prowadzi także solową działalność artystyczną. W 2014 roku założył zespół Gang Albanii. W 2007 roku Popek wyjechał do Wielkiej Brytanii. Wyjazd związany był z poszukiwaniem rapera przez organy ścigania. Mikołajuw ścigany był listem gończym za kradzież z włamaniem (nie był to jego pierwszy zatarg z prawem, w przeszłości odbył 7- letni wyrok pozbawienia wolności). Za muzykiem wydano europejski nakaz aresztowania. Na emigracji Popek rozpoczął swoją solową działalność. Jeszcze w 2007 roku wydał album „Wyjęty spod prawa”. Rok później wyszła kontynuacja krążka „Heavyweight”. Jednak największą popularność muzykowi przyniosły dopiero albumy „Monster” (2013) oraz „Monster 2” (2014).

W 2016 po uchyleniu przez prokuraturę nakazu resztowania, raper wrócił do Polski.

Popek słynie ze specyficznego wizerunku. Większość jego ciała (a także gałki oczne) pokrywają tatuaże. Popek dokonał też skaryfikacji ciała (zabieg polegający na nacinaniu skóry) oraz wstawił sobie złote zęby.

 

- reklama-
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Wystąpi jak w krakowie na arenie

Anonimowo

Parowa nie raper .Ilu swoich wystawił w Anglii z cyganami .Niech powie jak to było kozaczek z bobem w majtkach.

Anonimowo

Przyznaje racje palilo mu się tutaj w UK pod nogami to uciekł do Pl a teraz same dzieciaki go słuchają tego Debila

Anonimowo

Te wiadomosci to poprostu juz zenada I istne dno jeszcze troche napiszecie ze podrapal sie po jajach przy porannej toalecie kompromitujecie sie na calej lini nastepnym razem napiszcie kiedy siostry godlewskie beda mialy okres to ludzie napewno zaciekawi

Anonimowo

Wy debile poprostu mu zazdroscicie

Anonimowo

Zajmijcie się swoim życiem to może też osiągnięcie.sukces a nie tylko szczekanie słychać hau hau heh Zamość pozdrawia OSS

Anonimowo

Ja nie pójdę wali mnie to ! Ale info o imprezach musi być .

Anonimowo

POPUŚ CZY TO TY ?