‘YOUNG STARS’ po raz dziesiąty rozkręcał społeczność Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu. Cyklicznie organizowany konkurs stał się doskonałą okazją do propagowania kultury brytyjskiej i języka angielskiego, jak również odkrywania talentów wśród uczniów.

zrzut ekranu 2018 03 12 o 13 23 45 TALENTY z „Batorego”

Zarówno jury, organizatorzy jak i publiczność po raz kolejny byli zachwyceni poziomem muzycznym i językowym wykonawców. Podkreślano pomysłowość i odwagę artystów oraz trafny dobór repertuaru. Ideą eventu jest tworzenie konkursu będącego okazją do wspólnej ambitnej zabawy, przy jednoczesnym realizowaniu aspektów dydaktycznych z zakresu języka angielskiego i muzyki. Konkursowe zmagania odbywają się w atmosferze szkolnego święta radości.

W jury zasiedli znamienici goście: eksperci od języka angielskiego – rodowity Brytyjczyk Steve Taylor – lektor SJO Bacalarus oraz autorytety w dziedzinie muzyki – jak pan Jerzy Burda i pani Joanna Przekocińska. Rezultaty artystyczne budzą podziw, co przełożyło się na liczne nagrody i wyróżnienia. W X edycji ‘YOUNG STARS’ odnieśli sukces: Karina Kozak, Maja Smolak, Kacper Wdowiak, Zuzia Droździel, Emilia Czerwieniec, Weronika Puławska, Sandra Sokołowska, Damian Koisz, Natalka Cisło, Julia Kłos, Magda Borowiec, Edyta Wszoła i Roksana Sokołowska. Przebojem szkoły została piosenka ‘All of Me’ .

Nasz konkurs stał się popularny dzięki zapałowi, talentom oraz zaangażowaniu w przedsięwzięcie uczniów oraz nauczycieli języka angielskiego. Cieszymy się, że zapoczątkowaliśmy uroczystość, która na stałe weszła do kalendarza imprez kulturalnych naszej szkoły i odkrywania talentów Zamościa.

Robert Krukowski, Agnieszka Pawliszak

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments