Minister Anna Zalewska nagradza nauczycielkę ze SP nr 7. Gratulujemy!

0
860

Wręczenie nagród w konkursie MEN „Nauczyciel-Innowator”

Dziś, 7 marca br., podczas uroczystości w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, minister Anna Zalewska wręczyła nagrody 16 laureatom konkursu organizowanego przez MEN „Nauczyciel-Innowator”.

W konkursie uczestniczyć mogli nauczyciele wszystkich typów szkół podstawowych: publicznych, niepublicznych, artystycznych realizujących kształcenie ogólne oraz szkół w zakładach poprawczych i schroniskach dla nieletnich prowadzonych przez Ministra Sprawiedliwości.

Jako jedyna z województwa lubelskiego, zaszczytny tytuł „Nauczyciela – Innowatora” otrzymała pani Aleksandra Luchowska-Bartnik, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama  Mickiewicza w Zamościu.

Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych scenariuszy lekcyjnych z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych oraz pomocy dydaktycznych. Elementy te zostały określone w rządowym programie na lata 2017-2019 o nazwie „Aktywna tablica”. To program, dzięki któremu szkoły mogą zakupić sprzęt do wykorzystania na lekcjach, m.in. interaktywne tablice i monitory dotykowe, projektory czy głośniki. Do tej pory z takiego wsparcia skorzystało już ponad 5,6 tys. szkół podstawowych w całej Polsce.

Nagrodzeni nauczyciele:

Województwo            Imię i nazwisko laureata                          Nazwa szkoły

DolnośląskieKatarzyna Zaradna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zielenicach
Kujawsko-pomorskieGrażyna Jaźwińska Szkoła Podstawowa nr 2  im. Jana Śniadeckiego w Żninie
LubelskieAleksandra Luchowska-Bartnik Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama  Mickiewicza w Zamościu
LubuskieEwa Elżbieta Bernatowicz-BiłkoSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kłodawie
ŁódzkieKatarzyna KasprzykSzkoła Podstawowa nr 130 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi
MałopolskieJoanna PrzybyłowskaSzkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie
MazowieckieAdrianna NiesłuchowskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach
OpolskieAgnieszka KretSzkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Nysie
PodkarpackieEwelina SowaSzkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie
PodlaskieMagdalena GorzębaZespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
PomorskieRenata KrzemińskaSzkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej
ŚląskieKatarzyna KrywultSzkoła Podstawowa im. Jana Kantego w Bestwinie
ŚwiętokrzyskieJustyna GachSzkoła Podstawowa w Zbelutce
Warmińsko-MazurskieJolanta OkuniewskaSzkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie
WielkopolskieMarta RatajczykSzkoła Podstawowa w Rososzycy
ZachodniopomorskieAgnieszka WłodarczykSzkoła Podstawowa im. Orła Białego w Mielenku Drawskim

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: MEN

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments