Lidl też wydłużył godziny otwarcia.

0
660

W odpowiedzi na ograniczenie handlu w niedziele wiele sklepów, marketów oraz centrów handlowych postanowiło wydłużyc swoje godziny otwarcia, by ułatwić swoim klientom zakupy przed dniem wolnym od handlu.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że na taki krok zdecydowała się zamojska Galeria „Twierdza”. W każdy piątek i sobotę zakupy będzie w niej można robić o godzinę dłużej, a więc do godz. 22.00.

Wydłużyć godziny handlu w niektóre dni postanowiła także ogólnopolska sieć sklepów Biedronka, o czym oficjalnie informuje w swoim spocie reklamowym. Sklepy Biedronka w całej Polsce w piątki i soboty poprzedzające niedzielę wolną od handlu będą otwarte o godzinę dłużej. Dodatkowo w tych dniach w godzinach szczytu handlowego wszystkie kasy będą otwarte. Na niektórych sklepach pojawiła się informacje o nowych godzinach otwarcia. Szczegóły TUTAJ

Oficjalnie swoje godziny otwarcia przedłużył także Lidl. Sklepy popularnej sieci niemieckich dyskontów w Polsce we wszystkie piątki i soboty będą czynne od godziny 7 rano do 22. Nowe godziny zaczęły obowiązywać już od początku marca. Lidl dodatkowo przygotował także ofertę tanie soboty, która przewiduje specjalne niskie ceny co sobotę.

Przypominamy, że handel w niedzielę począwszy od marca, będzie stopniowo ograniczany. W tym miesiącu sklepy będą zamknięte 11 i 18 marca. Zakupów nie zrobimy też 1 kwietnia, 8 kwietnia, 15 kwietnia, 22 kwietnia, 13 maja, 20 maja, 10 czerwca, 17 czerwca, 8 lipca, 15 lipca, 22 lipca, 12 sierpnia, 19 sierpnia, 9 września, 16 września, 23 września, 14 października, 21 października, 11 listopada, 18 listopada, 9 grudnia.

Poprzedni artykułPrzez Kazachstan i Azerbejdżan z Markiem Marcolą
Następny artykułMnóstwo atrakcji na Dzień Kobiet w Zamojskim Domu Kultury
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments