Z ostatniej chwili: Uwaga kierowcy groźny wypadek. Utrudnienia w ruchu! (FILM)

0
857

 

W Sitańcu na Drodze Krajowej numer 17 doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Funkcjonariusz jadący nieoznakowanym radiowozem marki Fiat wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z pojazdem marki Mitsubishi. Kierowca oraz pasażer mitsubishi zostali przewiezieni do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. 

Policjanci wyjaśniają okoliczność zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj w Sitańcu na krajowej 17. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący nieoznakowanym radiowozem marki Fiat, skręcając w lewo na posesję nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w przeciwnym kierunku pojazdowi marki Mitsubishi i doprowadził do zderzenia. W wyniku uderzenia mitsubishi zjechał do przydrożnego rowu.

Do szpitala zostali przewiezieni 61-letni kierowca oraz pasażer  mitsubishi. Po badaniach okazało się, że w wyniku zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Fiatem podróżowali, będący w czasie służby, dwaj funkcjonariusze z zamojskiej komendy. W wyniku zderzenia oni również nie odnieśli obrażeń

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci ustalając okoliczności oraz szczegóły zdarzenia. W tym czasie ruch na krajowej 17 odbywał się wahadłowo.

 

Poprzedni artykułWytańczyli nagrody. Sukcesy ZPiT “Zamojszczyzna”
Następny artykułWypadek w Sitańcu. Policjanci spowodowali wypadek (aktualizacja)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments