Dobra wiadomość dla klientów Biedronki. Nowe godziny otwarcia sklepów.

3
2096

Popularna sieć dyskontów w naszym kraju Biedronka, wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów. Jak informuje w swojej kampanii telewizyjnej, sklepy w całej Polsce w piątki i soboty poprzedzające niedzielę wolną od handlu bedą otwarte o godzinę dłużej.

Dodatkowo w tych dniach w godzinach szczytu handlowego wszystkie kasy będą otwarte. Na niektórych sklepach pojawiła się informacje o nowych godzinach otwarcia

img 9242 1 Dobra wiadomość dla klientów Biedronki. Nowe godziny otwarcia sklepów.

Najprawdopodobniej to odpowiedź na wejście w życie ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. Wiele sklepów, marketów i centrów handlowych w całej Polsce postanowiło przedłużyć godziny otwarcia we wszystkie lub niektóre dni. Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu na  taki krok zdecydowała się też zamojska Galeria “Twierdza”. Sklep poinformował, że już od początku marca w każdy piątek i sobotę zakupy będzie można robić o godzinę dłużej, a więc do godz. 22.00.

Przypominamy, że handel w niedzielę począwszy od marca, będzie stopniowo ograniczany. W tym miesiącu sklepy będą zamknięte 11 i 18 marca. Zakupów nie zrobimy też 1 kwietnia, 8 kwietnia, 15 kwietnia, 22 kwietnia, 13 maja, 20 maja, 10 czerwca, 17 czerwca, 8 lipca, 15 lipca, 22 lipca, 12 sierpnia, 19 sierpnia, 9 września, 16 września, 23 września, 14 października, 21 października, 11 listopada, 18 listopada, 9 grudnia.

 

Poprzedni artykułZima da się jeszcze we znaki. Będzie ślisko!
Następny artykułWytańczyli nagrody. Sukcesy ZPiT “Zamojszczyzna”
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Szkoda, że nie jest to dobra wiadomość dla pracowników. Co z tej wolnej niedzieli skoro oni z pracy wyjdą w niedziele. Ustawa to bubel jakich mało.

Anonimowo

bez przesady,wyjdą 15 minut przed niedzielą 😀

Anonimowo

Niedziela dla rodziny. To nawet śmieszne nie jest. Przecież w niedzielę to pracownicy będą marzyć, by rodzina nie zbliżała się do nich. Na tygodniu to max do 19stej powinny być sklepy czynne, przecież tam pracują ludzie którzy mają też rodziny, więc rozumiem, że cały tydzień mają się nie widzieć, tylko w niedzielę, a wtedy rozumiem logikę starego bezdzietnego prezesa