90 miejsc pracy w Straży Granicznej! NOSG prowadzi nabór

0
1431
fot. NOSG w Chełmie

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie w 2018 roku planuje przyjąć do służby 90 funkcjonariuszy.Trwa nabór kandydatów.

Praca w straży granicznej niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W związku  z tym nie jest łatwo ją otrzymać. W 2016 roku o 80 etatów ubiegało się ponad 1500 kandydatów. W ostatnio prowadzonym naborze, w 2017 roku, przyjęto do służby 74 funkcjonariuszy. W tym roku placówka planuje przyjąć do służby przygotowawczej 90 osób (do 15 osób w lutym, do 30 osób w czerwcu, do 45 osób w październiku).

Kandydaci na strażników granicznych powinni spełniać szereg wymogów. Służbę może pełnić osoba posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie, o nieposzlakowanej opinii, niekarana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystająca w pełni z praw publicznych, posiadająca co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów. Pierwszy – to złożenie kompletnej dokumentacji, wstępna rozmowa kwalifikacyjna, a także testy psychologiczne i badania psychofizjologiczne. Drugi etap to test pisemny z wiedzy ogólnej i języka obcego, test sprawnościowy i kolejna rozmowa kwalifikacyjna. Po pozytywnym ukończeniu obu etapów postępowania kwalifikacyjnego kandydat kierowany jest do rejonowej komisji lekarskiej celem ustalenia zdolności do służby.
Zapisy kandydatów zainteresowanych złożeniem dokumentów odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod nr tel. 82-568 50 92 lub 797 337 619.

 

Ponadto, istnieje możliwość umówienia terminu złożenia wymaganych dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej (w treści e-maila należy podać imię i nazwisko tylko jednego kandydata): [email protected]Wyznaczenie terminu złożenia dokumentów nastąpi poprzez przesłanie informacji zwrotnej do kandydata, na adres z którego wysłano zgłoszenie.

Poprzedni artykułNie masz pracy? To możesz ją mieć! KLIKNIJ po więcej informacji!
Następny artykułPamięć utrwalana świadomością
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments