Będzie się działo w Zamojskim Domu Kultury !

0
560
Repertuar Zamojskiego Domu Kultury na najbliższy weekend idealnie wpisuje się w zamojską aurę pogodową. Propozycja na sobotę to spektakl „Basia sama w domu” – zimowa opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Natomiast na niedzielę zaplanowano koncert Teresy Werner, która rozgrzeje wszystkie serca ciepłem muzyki.
 

„Basia sama w domu”

Główna bohaterka – tytułowa Basia prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny wieczór. I właśnie w ten wieczór, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o trzech poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń.
Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wigilijny wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki i wigilijnej kolacji każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.

3 marca /sobota/, godz. 17.00.
Spektakl od 18 roku życia. Bilety w cenie 65 i 75 zł do nabycia w Zamojskim Domu Kultury/ www.biletyna.pl

 

Koncert Teresy Werner

Teresa Werner odznacza się cudownym głosem, lekkością interpretacji, zmysłową urodą i klasą, dzięki czemu nie ma sobie równych. Werner pochodzi z wsi Nakło Śląskie z województwie śląskim. Jej przygoda ze śpiewem i ze sceną, rozpoczęła się od występów na szkolnych akademiach, czy występach akademickich. Licznie nagradzana w konkursach wokalnych, już jako 16-sto letnia dziewczyna dostała się po zdanym egzaminie do Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” w Koszęcinie.

Werner może pochwalić się występami na największych teatralnych scenach, takich jak: Broadway czy Carnegie Hall i wiele innych. Koncertowała po całym świecie, między innymi w Chinach, Japonii czy Stanach Zjednoczonych. Została zdobywczynią I miejsca w Johannesburgu na Festiwalu w Republice Południowej Afryki w roku 1991. Jej życie zawodowe przez cały czas związane jest z grupą „Śląsk”.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu scenicznemu, Werner zajęła się piosenką estradową oraz zaistniała w show biznesie. Debiut, bez wątpienia był bardzo udany. 
Jej ostatnie, najpopularniejsze utwory, to: „Miłość jest piękna”, „Szczęśliwą być” oraz „Spełnić marzenia”. Teresa Werner nagrała dotychczas 2 płyty CD oraz jedną płytę DVD, na której znajdziemy dotychczasowe wideoklipy. W 2012 roku miała miejsce premiera płyty „Spełnić marzenia”, która uzyskała status Złotej.

4 marca /niedziela/, godzina 20.00.
Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Zamojskim Domu Kultury/ www.biletyna.pl

Poprzedni artykułZamość: Nie możesz odpalić auta? Wezwij na pomoc Straż Miejską
Następny artykułZamość: Koncert pasyjny z udziałem Jerzego Zelnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments