Dwóch utalentowanych młodzieżowców wzmacnia Hetmana

0
596

Dwóch zawodników podpisało w piątek kontrakty z naszym klubem. Są to dwaj utalentowani młodzieżowcy: Kacper Nastałek, który poprzednio reprezentował barwy Tomasovii Tomaszów Lubelski oraz powracający do Hetmana z Rotocza Szczebrzeszyn, Paweł Daszek.

Paweł Daszek jest niezwykle utalentowanym skrzydłowym, który w lecie przeniósł się z Hetmana do grającego w czwartej lidze Roztocza Szczebrzeszyn. Przez całą rundę był tam podstawowym zawodnikiem. Zawodnik na tyle spodobał się sztabowi, że zdecydowano by Paweł powrócił w zimie do naszego zespołu. Jest on wychowankiem AMSPN Hetman Zamość.

Kacper Nastałek do naszego klubu przenosi się z Tomasovii Tomaszów Lubelski. Bardzo pozywytnie o Kacprze wypowiada się jego trener z drużyny juniorów starszych Tomasovii Paweł Babiarz – Kacper to zawodnik z największym potencjałem z chłopaków urodzonych w 1999 roku w Tomasovii, ale nie jest to element najważniejszy. Z Kacprem pracuje się niezwykle przyjemnie, jest to chłopak który nie boi się ciężkiej pracy, wręcz ją uwielbia, czasem trzeba go hamować żeby sobie nic nie zrobił. W moim przekonaniu jest to zawodnik który da sobie radę bez problemu w IV lidze, oby był zdrowy.

Wszystkim nowym zawodnikiem naszego zespołu życzymy powodzenia w Biało – Zielono – Czerwonych barwach

Źródło KS Hetman Zamość

Poprzedni artykułPodzielono pieniądze na Kulturę, Sport i Turystykę. Sprawdź ile i dla kogo w 2018 roku
Następny artykułSzturm Twierdzy Zamość 2018. Publikujemy PROGRAM
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments