Wspólne śpiewanie z Rafałem Brzozowskim (FILM)

0
770

Spotkanie z Rafałem Brzozowskim w Szkole Podstawowej nr 7 w Zamościu
22 lutego 2018 roku okazał się niezwykłym dniem dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Zamościu.

Znany piosenkarz i prezenter telewizyjny Pan Rafał Brzozowski spotkał się z całą społecznością szkoły. Wydarzenie odbyło się z inicjatywy Michaliny Litwajtis, przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego klas 4-7 zamojskiej „Siódemki”.
Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak przebiegała kariera muzyczna piosenkarza oraz poznać kulisy pracy prezentera telewizyjnego. Padło mnóstwo pytań, na które Gość chętnie odpowiadał. Młodzież pytała o plany na najbliższą przyszłość, wspomnienia z pierwszego występu oraz marzenia z dzieciństwa. Podczas spotkania mieli okazję zaprezentować swoje talenty młodzi wokaliści ze szkoły: Martyna Wnuk z kl. VIa oraz uczennice gimnazjum – Aleksandra Bełz i Zuzanna Gałan z klasy IIa. Franciszek Barnowski z klasy IIIb swoim wykonaniem piosenki Franka Sinatry „Fly me to the moon”, tak zaimponował naszemu Gościowi, że piosenkarz zaproponował chłopcu powtórne wykonanie tej piosenki w duecie.

Pan Rafał był pod dużym wrażeniem talentu uczniów. W dalszej części miłego spotkania artysta zaprosił całą salę do wspólnego śpiewu piosenki„ Tak blisko”. To były niezapomniane chwile, kiedy wszyscy: i mali, i duzi, i nauczyciele, i rodzice z entuzjazmem dołączyli do śpiewającego Pana Rafała.
Wizyta zakończyła się sesją zdjęciową z Gwiazdą. Wszyscy zainteresowani otrzymali również autografy.

Tekst: Marlena Szczepanek, Marta Słomianowska

Zdjęcia: Małgorzata Drozd, Bartosz Skowyra

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments