Zamość: W których szkołach najlepiej uczą przyszłych kierowców? Ranking WORD 2017

3
1090

W których zamojskich ośrodkach szkolenia kierowców najlepiej przygotowują do zdania „prawka”? Sprawdziliśmy, które szkoły wypadły najlepiej w minionym roku.

Poprosiliśmy Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zamościu o zestawienie wyników zdawalności kat. B za rok 2017. Ranking obejmuje okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2017 r. Ujęto w nim tylko te OSK, które przygotowały co najmniej 10 kandydatów, którzy przystąpili do egzaminu praktycznego.

Teoria

Najlepszy pod względem przygotowania kursantów do egzaminu teoretycznego okazał się OSK Quattro prowadzony przez Marka Hałuba. 68,7% szkolących się tu kursantów zdało teorię za pierwszym razem.

Praktyka

Z kolei z egzaminem praktycznym najlepiej radzili sobie w ubiegłym roku absolwenci ośrodka Dobra Szkoła. 44,66 % szkolących się tu kandydatów na kierowców uzyskało pozytywny wynik egzaminu praktycznego na prawo jazdy za pierwszym podejściem.

Najpopularniejsze szkoły

Najchętniej wybieranym przez kandydatów na kierowców ośrodkiem w Zamościu jest Dobra Szkoła. W całym 2017 roku szkoła Andrzeja Truska przygotowała do egzaminu 1006 kursantów.

Jak wypadli inni? Sprawdź w tabelce poniżej.

Poprzedni artykułBezpłatne badania usg urologiczne
Następny artykułKonkurs o statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu” Pracodawców Ziemi Lubelskiej
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Polecam Quattro !!!!! Najlepsza szkoła w Zamościu!!!

Anonimowo

A ja polecam w Tomaszowie Lubelskim najlepszą szkołę z największym wynikiem zdawalnośći, OSK WIENIO 50,96% najwięcej ze wszystkich 🙂

Kursantka

Odradzam Quattro. Szczególnie pana marka i jego córkę. Obsługa w biurze to jakiś chory żart!