Zamość: Zagrają dla chorego Franka. Charytatywny Turniej w BUBBLE FOOTBAL

0
730
Franek urodził się z wrodzoną wadą serca, Aby Franek mógł żyć potrzebny jest szereg zabiegów oraz długa i kosztowna rehabilitacja

Charytatywny Turniej w BUBBLE FOOTBAL “Gramy dla Franka” odbędzie się 4 marca w hali OSiR w Zamościu – start godzina 9.00. WSTĘP WOLNY! Podczas turnieju będą zbierane fundusze na leczenie Franka Kalinowskiego.

Franek urodził się z wrodzoną wadą serca. Ta wada doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania całej akcji serca, przez co doszło do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu chłopiec przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Aby Franek mógł żyć potrzebny jest szereg zabiegów oraz długa i kosztowna rehabilitacja

Organizatorami turnieju są: GRAwitacja Centrum Rozrywki oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Organizatorzy zapraszają drużyny do udziału w turnieju.

Podczas turnieju zawodnicy będą grali w piłkę nożną w kulach sferycznych Bumper Ball. Nowoczesny wymiar footballu gwarantujący dużo adrenaliny i śmiechu. W turnieju udział weźmie 8 drużyn w której skład wchodzi minimum 5 zawodników (powyżej 18-tego roku życia). Dla najlepszych zespołów przewidziano są puchary oraz nagrody niespodzianki.
Zgłoszenia drużyn do 22 lutego (decyduje kolejność zgłoszeń) pod numerem: 509252861 lub e-mail : [email protected]
Cena wpisowego od drużyny – 200 zł.

Podczas turnieju przewidziany jest szereg atrakcji m.in: loteria z nagrodami, zabawy dla dzieci z animatorami, dmuchana zjeżdżalnia, pokaz fitness na trampolinach – Kuźnia Formy, pokaz gry Archery Tag (paintball na łuki), zdjęcia z fotobudki – Magiczne Lustro.

Nie bądźmy obojętni! Przyjdź pokibicować i wesprzyj inicjatywę !

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments