Zamość: Przyjmowanie wniosków na nowe piece zakończone

0
490

Już po raz trzeci mieszkańcy Zamościa mogli starać się o dotację ze środków budżetu Miasta do wymiany starego systemu grzewczego na nowy, ekologiczny kocioł opalany gazem lub podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej. Wpłynęło 47 wniosków.

Po rozpatrzeniu wniosków, zostaną przekazane do realizacji dotacji. Wszystkie wnioski zgodnie z Regulaminem udzielania dotacji celowej powinny zostać rozliczone do 31 października br. Na realizację zadania zaplanowano 300 000 zł ze środków własnych Miasta Zamość i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie -informuje zamojski magistrat.

Wnioski realizowane będą na podstawie kolejności wpływu (dot. złożenia kompletnego wniosku), do wyczerpania środków finansowych zabezpieczonych na ten cel w budżecie Miasta Zamość. Zgodnie z regulaminem, pierwszeństwo będą mieć wnioskodawcy z poprzedniego naboru, którzy nie otrzymali dotacji z powodu wyczerpania środków finansowych (tzw. lista rezerwowa), pod warunkiem złożenia aktualnego wniosku.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Ochrony Środowiska i Zieleni Miejskiej.

Poprzedni artykułRelacja z premiery filmu „Józef Śmiech “Ciąg” – Jak było naprawdę?”. [ZDJĘCIA, FILM]
Następny artykułZamość: Przed nami 42 kiermasz Wielkanocny. Wystawcy mogą już zgłaszać swoje stoiska
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments