“Bajer” w Gminie Zamość

„Bajer” to jeden z pseudonimów Tomasza Majera, aktora kabaretu „Hrabi” z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.

1
685
fot. FB Kabaret Hrabi

„Bajer” to jeden z pseudonimów Tomasza Majera, aktora kabaretu „Hrabi” z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.

Grupa jest obecnie “na fali” i bezsprzecznie reprezentuje „pierwszą ligę” polskiego kabaretu. Bajer przyjął zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość i zawita w najbliższy weekend do siedziby GOK-u w Wysokiem pod Zamościem. Głównym celem lutowego przyjazdu Kabareciarza na Zamojszczyznę jest przeprowadzenie warsztatów dla formacji kabaretowych z Gminy Zamość, m.in. dla kabaretu „Taka Potrzeba” z Łapiguza i Kabaretu z Lipska oraz osób związanych z wystawianiem przedstawień scenicznych o charakterze kabaretowym lub teatralnym.

Warsztaty są wprawdzie zamknięte dla określonej grupy mieszkańców Gminy Zamość, ale nic straconego – w niedzielne popołudnie dosłownie każdy będzie mógł spotkać się z Tomaszem Majerem. Zapraszamy na otwarte „Spotkanie z Bajerem” w siedzibie GOK-u Gminy Zamość we wsi Wysokie nr 154 k/Zamościa.

Spotkanie dla fanów Tomasza Majera i subtelnego dowcipu formacji „Hrabi” odbędzie się dnia 18.02.2018 r. o godzinie 16:00.

To nie będzie występ kabaretowy Bajera, a jedynie spotkanie z jednym z czworga aktorów kabaretu “Hrabi”. Będzie można po prostu poznać i porozmawiać z wyjątkowym człowiekiem, zadać mu dowolne pytania, choć pewnie nie na wszystkie odpowie, zobaczymy.
Wstęp wolny.

 

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Uwaga! To nie będzie występ, tylko zwyczajne spotkanie człowiekiem, czyli pogaduchy. Kto oczekuję show, niech nie przychodzi.