Dzieciaki z “10-tki” walczą o czyste powietrze i naukową stację zabaw. Pomóżmy! [FILM]

0
564

Na zamojskich Plantach już wkrótce stanąć może Naukowa Stacja Zabaw PGNiG o wartości 100 tys. zł! A to za sprawą uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 10, którzy biorą udział w kampanii edukacyjnej „Rodzice i dzieci powietrze bez śmieci”. Uczniowie z „dziesiątki” walczą o czyste powietrze dla nas wszystkich oraz cenne nagrody dla siebie.

Akcję wspiera Miasto Zamość. Jeżeli do głosowania przyłączą się Mieszkańcy, Szkoła będzie miała szansę na zdobycie nagrody głównej – Naukowej Stacji Zabaw o wartości 100 tys. zł. Głosowanie rozpoczęło się 24 stycznia i będzie składać z kilku etapów. Pierwszy z nich kończy się 31 stycznia.

Aby pomóc dzieciakom z zamojskiej szkoły wystarczy wejść na stronę www.powietrzebezsmieci.pl 

Głosowanie wymaga podania lokalizacji szkoły – szukamy lokalizacji „Zamość, ul. Peowiaków 10a”. Należy podać dwukrotnie adres mailowy, odebrać wiadomość mail, która przychodzi automatycznie po podaniu maila. Aby głosowanie było ważne, trzeba odpowiedzieć na jedno bajecznie proste pytanie. I powtarzać czynność codziennie.
Jedno konto mailowe = jeden głos

Głosy dla lokalizacji przelicza się dzieląc sumę oddanych głosów przez liczbę mieszkańców gminy, w której znajduje się ta lokalizacja. Liczy się procentowe zaangażowanie społeczności.

Zobaczcie filmik z udziałem dzieciaków z “dziesiątki” oraz Wiceprezydent Zamościa Magdaleny Dołgan, zachęcający do wsparcia akcji.

 

Poprzedni artykułPodróż po Kazachstanie i Kirgistanie z Józefem Kwaśniakiem
Następny artykułPrzystawka przed daniem głównym
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments