60-lecie SM im. W. Łukasińskiego w Zamościu (zdjęcia i film)

5
1370
GAIA

Spółdzielnia mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu w tym roku obchodzi  60-tą rocznicę istnienia. W związku z tym Zarząd spółdzielni postanowił zorganizować uroczyste obchody. 

Obchody rozpoczęły się wczoraj 9 lutego o godz. 9  mszą św. w intencji mieszkańców i pracowników w Kościele pw. Świętego Michała Archanioła. Główne uroczystości odbyły się w Klubie Batalionowym Jednostki Wojskowej przy ul. Piłsudskiego 36. W programie było wystąpienie Prezesa Zarządu Spółdzielni, wręczenie odznaczeń i wyróżnień. Wisienką na torcie będzie koncert Orkiestry Symfonicznej im Karola Namysłowskiego w Zamościu.
- reklama-
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Teatr jednego aktora.

Anonimowo

Zgadzam się, jaki aktor taka spółdzielnia. Zabawa i propaganda za ludzkie pieniądze. Obniżyć czynsze bo ludzie tego nie wytrzymają, tego nie potrafi. Chwalić się potrafi i pełnić różne funkcje.

Anonimowo

Chcielibyscie za darmo mieszkac !! ludzie zalozcie sobie wspolnote i niech ktos nie bedzie placic to zobaczycie jak szybko wyleci idzcie do tbsu zobaczycie ile tam ludzie placa ,byscie nie gadali tak na spoldzielnie

Anonimowo

Wspólnoty lepiej funkcjonują . Oderwać się od spółdzielni jest ciężko, to nie takie proste. W tym wydaniu spółdzielnie są tylko z nazwy. Jeżeli się nie zreformują i nie zmieni się sposób zarzadzania nimi, to nic tu po nazwie.

Anonimowo

Czy prezesura w spółdzielniach będzie dziedziczna ?