Pomagamy wygrać nagrodę o wartości 100 tysięcy złotych!

0
637
fot. pixabay
GAIA

Aby pomóc dzieciakom z zamojskiej szkoły wystarczy wejść na stronę  www.powietrzebezsmieci.pl  

Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu przystąpiła do kampanii edukacyjnej „Rodzice i dzieci powietrze bez śmieci” Uczniowie z „dziesiątki” walczą o czyste powietrze dla nas wszystkich oraz cenne nagrody dla siebie.

Konkurs podzielony jest na 5 etapów. Zwycięzca każdego etapu wygrywa bardzo interesującą i kreatywną nagrodę – Naukową Stację Zabaw. Takie podwórko o wartości 100 tysięcy złotych ma szansę powstać przy Szkole Podstawowej Nr 10. Będzie dostępne dla wszystkich dzieci, nie tylko uczniów tej szkoły.


Aby pomóc dzieciakom z zamojskiej szkoły wystarczy wejść na stronę  www.powietrzebezsmieci.pl  

Koniec pierwszego etapu już 31 stycznia. Zamojska placówka, w tym etapie, jest w pierwszej dwudziestce spośród 163 szkół i gmin, które biorą udział w głosowaniu.

Obecny etap głosowania rozpoczął się 24 stycznia i trwa do 31 stycznia. Kolejne cztery szanse:

1 lutego – 8 lutego,
9 lutego – 15 lutego,
16 lutego – 22 lutego,
23 lutego – 28 lutego.

Szansa na wygraną jest duża, ponieważ głosy obliczane są na podstawie stosunku pomiędzy liczbą mieszkańców w danej gminie, a liczbą oddanych głosów.

Głosowanie wymaga podania lokalizacji szkoły – szukamy lokalizacji „Zamość, ul. Peowiaków 30a”. Należy podać dwukrotnie adres mailowy, przy pierwszym głosowaniu należy odebrać wiadomość mail, która przychodzi automatycznie po podaniu maila. Aby głosowanie było ważne, trzeba odpowiedzieć na jedno bajecznie proste pytanie. I powtarzać czynność codziennie.
Jedno konto mailowe = jeden głos

Jakie elementy znajdą się w Naukowej Stacji Zabaw, ustala po ogłoszeniu wyników trójstronnie: Sponsor, Zwycięzca i Organizator. Wiadomo, że wartość nagrody wynosi 100 tysięcy złotych, więc jest o co walczyć.

Dzięki Waszym głosom Szkoła Podstawowa Nr 7 w Zamościu może pochwalić się Podwórkiem Nivea, które wygląda imponująco. Zobaczcie TUTAJ

Także dzięki głosom Zamościan dwukrotnie Zamość został Świetlną Stolica Polski, zdobywając nagrody w postaci sprzętu agd o wartości 50 tysięcy złotych. Więcej TUTAJ

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments