Facebook Nowego Kuriera Zamojskiego numerem jeden na Zamojszczyźnie

8
1369

Facebook Nowego Kuriera Zamojskiego ma już niemal 29 000 polubień. Co tydzień przybywa nam od 100 do 200 nowych fanów. W tym miejscu BARDZO DZIĘKUJEMY!

Ale nie ilość “lajków” jest najważniejsza. Najważniejszy jest ruch generowany na Facebooku. Można mieć więcej polubień (przykład Tygodnika Zamojskiego – zainteresowanie 5-krotnie niższe niż Nowy Kurier Zamojski) czy zbliżoną ilość publikowanych postów (jak np. roztocze.net istniejące na rynku 18 lat – zainteresowanie 30 – krotnie niższe niż fan Page Nowego Kuriera Zamojskiego).  Czym mierzymy zainteresowanie? Zainteresowanie mierzymy I N T E R A K C J A M I. Mamy ich za ostatnie 7 dni aż 4800. Ilość interakcji w bezpośrednio przekłada się na zasięg postów.

W ciagu ostatnich 7 dni na naszym facebooku było ponad 114 000 osób!

Tak, aż 114 000 osób, to nie literówka! (oficjalne statystyki załączyamy poniżej).
Dodatkowo załączamy screny innych zamojskich stron facebookowych (stan na dzisiaj 29 stycznia 2018 na godzinę 13.00). Jak widzicie, Facebook Nowego Kuriera Zamojskiego zanotował  4800 interakcji przez ostatnie 7 dni (ostatnia kolumna). Czyli więcej niż wszystkie pozostałe portale informacyjne w Zamościu razem wzięte (wszystkie inne razem 4585).

A co to takiego interakcje? Interakcje to suma polubień postów, ich komentarzy i udostępnień. A więc krótko i na temat:  Nowy Kurier Zamojski jest najpopularniejszym fan pagem informacyjnym na Zamojszczyźnie!!!

Podpowiadamy!!! Chcesz wypromować swój profil na facebooku? Pokazać swoją firmę, bądź produkt? Nagłośnić wydarzenie? Zgłoś się do nas. My wiemy jak to zrobić najlepiej!
Zadzwoń tel.: 730 210 777, napisz: [email protected] lub napisz wysyłając wiadomość przez  Facebooka.

zrzut ekranu 2018 01 29 o 12 15 25 1 Facebook Nowego Kuriera Zamojskiego numerem jeden na Zamojszczyźnie

zrzut ekranu 2018 01 29 o 13 00 51 Facebook Nowego Kuriera Zamojskiego numerem jeden na Zamojszczyźnie

Poprzedni artykułJerzy Wenderlich (SLD) przyjedzie do Zamościa
Następny artykułUdany “Debiut” zamojskich uczennic. Gratulacje!
Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

to roztocze.net w ogole ma facebooka? jeśli maja to nigdy tam nie byłem, nawiasem mowiac mało obiektywnie jest chyba porownywac strony nie korzystające z facebooka a te które je mają wiadomo ze jedne maja większy ruch na facebooku a inne na zwykłych stronach, generalnie ja nie korzystam z facebooka wiec korzystam z tych portali zwykłych, zrobcie porównanie po zwykłych stronach wtedy wyniki będą raczej inne

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Skoro nie korzystasz z facebooka to skąd wiesz czy ma, czy też nie ma? Po drugie ranking obejmuje tylko i wyłącznie portale facebookowe. Nie mieszaj “różnych systemów walutowych” 🙂 W tekście nie ma słowa na temat rankingu stron internetowych.

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Zrobiliśmy porównanie tym razem dotyczy stron internetowych za styczeń 2018. Nowy Kurier Zamojski 71 000 unikalnych użytkowników, Roztocze 34 000. Nowy Kurier Zamojski 176 000 wizyt, Roztocze 100 000 wizyt. Potrzebuje Pan jeszcze jakiś danych? Dodatkowo obniżyliśmy ceny banerów o POŁOWE. Tutaj więcej: https://www.kurierzamojski.pl/wiadomosci/ogladalnosc-w-gore-ceny-banerow-w-dol/

Anonimowo

Wynik mega, ale i konkurencja weselników, czy topornych tygodników drukowanych bez wizji. Pogratulować trzeba! Wróże Wam sukces.

Anonimowo

a gdzie mozna zobaczyc zdjecia z niedzieli z tej dyskoteki na lodowisku?

Anonimowo

o widze jakas cenzura, pokasowane komentarze, czyzby sie krytyka nie podobala?

Anonimowo

prawie jak Pis w dzienniku, tylko tony pochwalne moga byc na stronie w komentarzach, dobrze ze nie mam facebooka

Tomasz Krywionek
Reply to  Anonimowo

Na stronie www Kuriera i facebooka Kuriera każdy ma możliwość komentowania. Proszę komentować jak nie ma nic do roboty w Kalinowicach. My nie blokujemy nikomu możliwości wypowiadania się pod postami jak to robią niektóre stare portale stricte internetowe publikując swoje statystyki 🙂